www.sudzibas.lv Kristiāns Usāns 10.05.1998 Nekaunīgā veidā atstājis nesamaksātu parādu un pazudis

Kristiāns Usāns 10.05.1998 - Nekaunīgā veidā atstājis nesamaksātu parādu un pazudis

Šis nesaprātīgais indivīds nav spējīgs aptvert savas nelietības apmērus, tāpēc brīdinu sabiedrību atturēties no jebkādiem darījumiem ar 10.05.1998 dzimušo Kristiānu Usānu.
Spriediet paši - cik zemam intelektam un cik augstai samaitātībai jābūt, lai:
klaji ignorētu noslēgtā īres līguma nosacījumus, t.sk. arī savus pienākumus un neuzņemoties pilnīgi nekādu atbildību,
pēc 4 mēnešu nodzīvošanas svaigi apremontēto dzīvokli, kāds tika nodots viņa lietošanā, pārvērstu par elli - nesaudzīgi un netīrīgi izturoties pret dzīvoklī esošajām mēbelēm un sadzīves tehniku,
nozagtu datora monitoru,
nekaunētos par savām krāpnieciskajām darbībām viltojot bankas dokumentu un pēc tam rupji apvainotu banku neizdarībā,
tikai solītu, bet ne atdotu parādu,
neierastos paša noteiktajā laikā uz dzīvokļa nodošanu, to pamatojot ar meliem par savu aizņemtību, tā baidoties no atbildības, bet tajā pašā laikā spējot nomainīt telefona numuru un bloķējot zvanus un īsziņas,
pēc notikušā apzināti bēguļotu un pats no sevis nemeklētu nekādu risinājumu parāda un zaudējumu segšanā,
atvainotos par savām nelietīgām darbībām.

A Artūrs Šmits 16.10.2020

Apmelošana. Tā nav tiesa. Kristians Usāns labs cilvēks. Nevajag publicēt nepārbaudītu informāciju.