www.sudzibas.lv Kristians Sotaks Slikts serviss, bojājumi, krāpšana

Kristians Sotaks - Slikts serviss, bojājumi, krāpšana

Šis meistars tikai ar muti mak labi strādāt, bet ne saremontēt auto no viņam uzticētiem darbiem izņemot kļūdas nodzēšanu neko vairāk nesaremontēja un paņema par to darbu loti lielu naudu, jo blava ka viss ir sataisits auto atdeva nakti, neko uz vietas tumsa nevarēja redzet...
Kad atklāju ka nekas nav saremontēts un pieprasīju dalu naudas atpakaļ tad sakas atrunas ka kautkas cits to darījis, un man jāzvana un jārunā ar viņu, un vel visādas atrunas...
Autoserviss Rīga slokas iela 52

K Kristiāns Sotaks 14.03.2017

Andrīt beidz melot un kautrēties. Ieliec labāk visu pilno saraksti kā nu Tevi apčakarēja, neaizmirsti arī ielikt tās vēstules, kurās tiec aicināts atbraukt ar auto un novērst radušos defektus, ja tie ir radušies mūsu vainas dēļ. Kā arī Tu beidzot varētu paskaidrot kāpēc Tavs līdzbraucējs izmantoja brīdi kad tuvumā nav citu darbinieku, lai mēģinātu ielīst svešās klientu automašīnās savādāk tāda puspatiesības stāstīšana vien sanāk :)

A Absdef 14.03.2017

Noverst vajadzeja uzreiz,nevis panemt naudu un tad sakas atrunas utt.

A Absdef 14.03.2017

Tipa zaglis tas lidzbraucejs?Es nezinu pajautasu vinam ko vins lien svesas masinas,es kka nepamaniju,ja butu redzejis,dabutu vins pa kaklu

K Kristiāns Sotaks 14.03.2017

Kā Tu varēji redzēt lien vai nē, ja tajā mirklī reizē veici testa braucienu pa ielu? Bet 2vi citi cilvēki gan to redzēja, kā arī aizrādīja ka nevajag ložņāt gar svešām mašīnām
Kāpēc neliec visu saraksti, kur Tev tiek piedāvāts novērst defektus?

A Absdef 14.03.2017

Tu pats lieliski saproti ka atbraukt tik vienkarsi nav iespejams...
100 eur es tikai prasu atpakal
Sis auto tava darbnica vairak nebus nekad

K Kristiāns Sotaks 14.03.2017

Un kas bija tas, ko vajadzēja uzreiz novērst, ja pretenziju par bampera krāsojumu izteici pēc 2vām nedēļām? Ja būtu kaut ko minējis ātrāk, piemēram otrajā dienā, tad arī defekts būt ārpus kārtas likvidēts, vai sliktākajā gadījumā atgriezta nauda par krāsošanu. Nav arī labi, ka stāsti, ka neviens negrib atgriezt naudu, tā ir faktu sagrozīšana Tev ir vairākas reizes pateikts-vai nu tiek novērsts krāsojuma defekts vai atgriezta nauda klātienē, neviens neko nekur nepārskaitīs. Nesaprotu kāpēc pusi no faktiem negribi atklāt

A Absdef 14.03.2017

Bildes tev aizsutiju-tu teici, ja ir, kur problema?

A Absdef 14.03.2017

Tipa ekspertizes veikt utt. ka tu piedavaji,nu tas ir smiekligi,pasi sacakare un tad ekspertizes un ko tik vel ne

K Kristiāns Sotaks 14.03.2017

A kāpēc sākumā saki, ka neko neesam saremontējuši, bet tagad jau tikai 100 eur gribi nevis 345?
Un kas ir smieklīgs piedāvājumā veikt ekspertīzi? Ja Tu saki, ka mēs esot sazin kādā veidā pierunājuši krāsu sākt lobīties nost savukārt mēs sakām, ka neesam par to pārliecināti, tad to, kam ir taisnība var noteikt ekspertīzē

A Absdef 14.03.2017

nu lai jau jums tiek kkas no tiem 345 jo vislielaka skrobe par krasosanu,kautgan ja butu trapijies kads cits mana vieta, jums butu netikai tie 345 jaatdot atpakal,jo no visam vainam ko tev vajadzeja noverst tikai kludu nodzesi

K Kristiāns Sotaks 14.03.2017

Kuri būtu nenovērstie defekti? Ņemot vērā, ka griezies ar pretenziju par vibrāciju, kura pēc spilvenu nomaiņas vairs nebija?

K Kristiāns Sotaks 14.03.2017

Starp citu kur tad Tu pēkšņi tāds labdaris, ka saki-neko neesam izdarījuši, bet lai jau tiek 245eur par neko? :) Man jau šķiet, ka Tavā stāstā kkas neiet kopā :D

A Absdef 14.03.2017

starp citu nedelu atpakal leju degvielu un ieveroju ka no bakas vacina ko jus krasojat ari iet nost krasa
kkad bildi varbut uztaisisu

K Kristiāns Sotaks 14.03.2017

Nu jā, tad piekrītu krāsas defektam-tātad Tev ērtā laikā pārkrāsosim, vai ja nu galīgi nevēlies pie krāsotāja vest, tad varu piedāvāt ar krāsas noņēmēju noņemt krāsu no krāsotajām detaļām un krāsotājs atgriezīs 100eur, tā teikt auto būs atgriezts sākotnējais izskats

A Absdef 15.03.2017

Tadad atkal tuksas runas,neko tu nevari izdarit,ne masinu sataisit,ne izlabot sapisto...

A Absdef 14.03.2017

Nav problemu,kad esat gatavi braukt dodat zinu,iedosu adresi

A Absdef 14.03.2017

Pec nedelas vibre ka pirms padusku mainas...

K Kristiāns Sotaks 14.03.2017

Tātad ir vēl cits defekts bez spilveniem, kad saņēmi auto pats apliecināji, ka vibrācijas vairs nav
P.S. Tā nav mana problēma, ka atrodies Dānijā, kad būsi Latvijā, tad varam noņemt krāsu un saņemsi savus 100eur, minēji ka LV būsi aprīlī, tas nav nemaz tik tālu. Paldies par vakara izklaidi :)
P.P.S. Nu nekautrējies taču un liec iekšā saraksti ;)

nebus aprili

A Absdef 14.03.2017

tava problema bija naudu panemt gandriz neparko

M mzWfW7z13YSYNzm 14.03.2017

Interneta musīti jākačā, protams. Iedošu adresi, atbrauciet. Vispār jau tu nodevi mašīnu servisā un visas problēmas jārisina tieši tādā pašā veidā - servisā, nevis muldot internetā. Acīmredzami tevi neinteresē patiesība, tikai tavs viedoklis. Un ja tu esi pārliecināts par sava viedokļa patiesumu, tad ej un runā, nevis muldi. Neviens tev neies pretī un tavu "problēmu" nerisinās pēc paraudāšanas internetā. Pagaidām es redzu tikai subjektīvu viedokli bez jebkāda seguma.

G Ginta Apsāne 15.03.2017

Esmu vairākkārt saskārusies ar šo autoservisu un pilnīgi nevienu sliktu vārdu nevaru teikt. Protams, katram var gadīties kāda ķibele, bet uzskatu, ka cilvēcīgāk to risināt klātienē, nevis ķengāties interneta vidē. Manu auto remontējuši ne vienu reizi vien un, būtībā uzcēluši no "miroņiem", divi gadi kopš remonta pagājuši un viss strādā kā smērēts joprojām. Vienmēr, jebkurā laikā var pie čaļiem griezties un nekad neatteiks ne padomu, ne palīdzību pat, ja esi nobrucis pēkšņi ceļa vidū.
un nekļūdās tikai tas, kas neko nedara!

A Absdef 15.03.2017

Smiekli nak-uzcelusi no mironiem...

Sardele 16.03.2017

Autora sūdzība un komentāri atklāti ož pēc meliem. Autors nebaidās, ka var tikt iesūdzēts tiesā par apmelošanu? Tad gan ekspertīze būs neatkarīga, gan arī aci pret aci izraudāties varēsi, nevis anonīmi internetā muldēt.