www.sudzibas.lv Kristians Sotaks Krāpšana, slikts serviss, bojājumi

Kristians Sotaks - Krāpšana, slikts serviss, bojājumi

Kristians Sotaks šajā darbnīca paņema remontēt manu auto gala rezultāts-iztērēts laiks un nauda, auto tika atdots sliktāka stāvokli ka pirms remonta... Pēc tam atrunas ka viņš nav taisījis, pie kāda cita jāgriežas ar pretenzijam utt. Draugos.lv reklamējas ka loti labs speciālists, bet reāli neko nevar izdarit, ja kko ar izolācijas lentu vai drati jāpietin tad tur gan viņš specs... Rīgā, slokas iela 52

K Kristiāns Sotaks 23.03.2017

Atkal Andris Ziemelis melo :D

A Absdef 23.03.2017

pasaki konkreti ko es meloju?
par tavu remontu-vibracija pec nedelas atkal ir,
miglas lukturiem stekeri nogriezti un pietiti vadi ar izaleni,
plasmass pazaudets,skruves visas nav saskruvetas,
par krasosanu vispar briesmas,un par to ka tu nekrasoji man nekrata,tu uznemies sos visus darbus...
un tavas skaistas runas man nav vajdzigas,ka tas tas un vel kautkas,karoce krampe ciet savu kantori un beidz cakaret cilvekus,profesors atradies...es sameklesu no ka ir vibracija un noversisu to un pec tam tev pateiksu kas bija par vainu lai tu uz prieksdienam zinatu...

K Kristiāns Sotaks 23.03.2017

Un tad, ka ir pēc nedēļas? Gribi teikt, ka tehnikai pēc 2000km nekas vairs nevar notikt? :D Vispār jau es krāsošanu neuzņēmos, uzņēmos tikai aizvest līdz krāsotājam, par miglām pats iedevi vadu galus un teii, lai uztaisa, ka tikai deg, uzreiz pateicu, ka neesmu elektriķis un nekādus štekerus nebraukšu, nemeklēšu un nelodēšu
Ko man klapēt un ko nē ne Tu noteiksi, kamēr gadā trāpās viens čīkstētājs, kurš pat necenšas risināt problēmu, tikmēr kvalitātes līmenis nekrītas

R rkk9 24.03.2017

Servisam nav ne vainas. Meistars vairākkārt dažādas lietas atrisinājis auto un viss ir labākajā kārtībā. Iespējams sūdzības iesniedzējam nav pilnīgas izpratnes par auto uzbūvi un uzturēšanu tehniskā kārtībā. Ja pēc nedēļas un diezgan daudz km (2000 pāris nedēļās te minēts) nobrūk kāds cits auto mezgls no kā parādās vibrācija, tad vainīgs tur nav meistars. Visticamāk auto ir nolietots tiktāl, ka beidzas nost viena lieta pēc otras un acīmredzot ir jāveic piekarē normāli ieguldījumi un jāmaina pietiekami daudz lietu (pat tādas, kas varbūt vēl var 1000 km izturēt), lai šādas situācijas neatkārtotos. Auto piekarē viss ir savstarpēji saistīts. To jau nu vajadzētu saprast, ja tiek braukts ar lietotu auto.
Un šajā servisā auto nekrāso. Tas laikam fakts. Ja grib pa lēto premuim servisu ar "atbrauc-atstāj-savāc", tad tā ir utopija - tā nekur nav.
Kasjaki krāsošanā ir vienmēr, ja vēlme maz tam naudas atvēlēt. Budžeta gadījumos ir jāmeklē un jārunā pašam krāsotājs, kurš to auto mālēs un no viņa arī pašam darbs jāpieņem.

A Absdef 24.03.2017

Nu neesmu mulkis,pa ausim varat nebraukat,un tas ka kko ne profesors remonteja man pie kajas,vins uznemas visus sos darbus.
Un pa leto vai pa dargo tas nebija jautajums,bija vajadzigs rezultats,bet tas ir 0!