www.sudzibas.lv KristiAna veikals Ļoti nelaipna, augstprātīga attieksme

Kristiana t/c "Domina" - Ļoti nelaipna, augstprātīga attieksme

16.oktobrī iegāju šajā veikalā, lai iegādātos tonālo krēmu. Parasti iepērkos "Kristianā" Galerijā Rīga, kur vienmēr ir profesionāla, laipna attieksme, bet tā kā braucu uz My Fitness Dominā, tad izlēmu ieiet tur, jo veikals blakus sporta klubam - ērti.
Piegāju pie Make Up Factory stenda, uzreiz pienāca blonda pārdevēja, prasīja kā var palīdzēt, saku, ka meklēju tonālo, bet neredzu tieši to, kuru vienmēr lietoju, jautāju vai iepakojums mainījies vai varbūt vienkārši to vairs neražo. Pastāstu par iepakojumu un to, ka mitrinošais... Viņa saka, ka jā, ka neesot tāda, parāda citu variantu, aizvelk pie cita stenda un parāda vēl vienu citu. Atgriežos pie sava make up factory, jo uzticos šim ražotājam un saku, ka ņemšu tomēr vienu no šiem. Viņa paķer man no rokām kastīti un aizsteidzas iesist kasē.
Jā, pārdevēja darīja savu darbu, zinu, ka katram mēdz būt dienas,kad neesam omā un tml., bet - visas apkalpošanas laikā bija ļoti augstprātīga un nelaipna attieksme, runasveids un mīmika, man kā klientam nebija komfortabli šeit iepirkties. Saprotu, ka varbūt savā ziņā vaina tajā, ka biju tikko pēc treniņa, bez kosmētikas, vienkāršās ikdienas drēbēs un ar lielu sporta somu - skats noteikti ne kā cilvēkam, kurš tūlīt, tūlīt palīdzēs vienā piegājienā sasniegt veikalam paredzēto dienas apgrozījumu vai vispār kaut ko plāno iegādāties, bet tas noteikti nedrīkst būt iemesls neprofesionālai klienta apkalpošanai kuru tieši Dominas "Kristianā" jau biju novērojusi.
Pati strādāju ar klientiem un veicu darbinieku atlases, tāpēc ieteiktu veikala vadībai izrunāt šādus jautājumus, kas tomēr veido uzņēmuma tēlu.

A

Komentāri (6)

Nu kur tu esi ielīdusi aptaurētā? Mīmika ne tā, tonis ne šitāds. Proska no personāla atlases, itkā pati nešķirotu cilvēkus pēc ārienes!

T tulkstulko 22.10.2016

Romaxsoft - Tavi komentāri ir saistoši un tos vienmēr ir interesanti lasīt, Tu prātīgi pasaki dažādas lietas un padomus. Kā naglai uz galvas. Paldies. Bet kāpēc tik bieži tu cilvēku nosauc kaut kādā lamuvārda paveidā?

Paldies par novērtējumu. Diemžēl daudzi no sūdzību rakstītājiem, uzskata ka dzīvo citā realitātē un tas viņus pasargās no šīs realitātes negācijām. Vēlos tikai likt šiem "rakstniekiem" saprast, ka arī viņiem var kāds uzliet glāzi auksta ūdens (labākajā gadījumā). Ir ļoti daudz tiešām problēmsituāciju, krāpšanu un nelietīgu cilvēku, kuri ir pelnījuši šeit daudz skarbākus vārdus. Taču ir situācijas, kad kāds dusmu uzplūdā un pārprasti aizskarta pašlepnuma dēļ izgāž vienkārši samazgas uz citiem cilvēkiem, kuri dara savu darbu. Varbūt ne tik labi, kā gribētos, taču dara. Varbūt vajadzētu piedomāt pie tā pirms rakstīt sūdzību par kādu dažas lietas:
a) Varbūt šo situāciju varēja atrisināt uz vietas, vienkārši pasakot savas pretenzijas turpat uz vietas, nevis pēcāk rakstīt savu vienpusējo situācijas izklāstu.
b) Vai tiešām tajā situācijā, es pats nebiju vainīgs?
c) Vai tiešām man nodarītais kaitējums ir tik nozīmīgs, ka par to jāzinarī citiem?
Un ja jau esi izlēmis kādu padarīt par grēkāzi, nevajag brīnīties, ka kāds norāda uz paša trūkumiem. Zinu, ka bieži esmu skarbs, taču realitāte ir vēl skarbāka. Un es pret neiecietību cīnos ar vēl lielāku neiecietību. Ja sit pa vienu vaigu, tad atpakaļ sit pa abiem!

G Ghenghis 23.10.2016

Respect!

BondsBonds 22.10.2016

Man liekas, ka 99% cilvēku nāk pēc vajadzīgās preces, nevi pareizās mīmikas utml.

K km 04.11.2016

Pilnīgi piekrītu šeit teiktajam, jo ar saskāros ar identisku situāciju pērkot lūpu spīdumu Kristiana Dominā. Ļoti nelaipna attieksme, domāju tā pati pārdevēja. Pilnīgi sabojāts garastāvoklis.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes