www.sudzibas.lv KristiAna veikals Nekvalitatīva apkalpošana

Kristiana - Nekvalitatīva apkalpošana

Labdien,Šodien ap 13:00 (30.07.2015.) biju iegriezies veikalā KristiAna Galleria Riga, tur mani satika konsultante Lienīte vai ar līdzīgu vārdu. No sākuma pateicu, ka pats paskatīšos, jo meklēju kaut ko simbolisku dāvanā sievai un vēl pats īsti nezināju ko lai pirkt. Pēc brīža izgāju un atkal iegāju veikalā un piegāju pie tās pašas konsultantes paprasīt palīdzību izvēlē, biju nolēmis nopirkt kādu produktu no Chanel stenda, spīdumu vai ko citu.Konsultante bija laipna (no sākuma) un piegājām pie stenda, apskatījos, teicu ka īsti neredzu to krāsu, kas būtu tā labākā, bez vārdiem atveta pie cita stenda pataustīja dažus spīdumus un pēc manis teiktā ka vēlos kaut ko rozā, tika piedāvāti trīs sarkanie toņi.Labi, eju atpakaļ pie Chanel stenda, konsultante piedāvā skropstu tušu , es prasu: "kādas tās ir, parādiet", atbilde "nu visas ir vienādas, melnas un viss", es prasu:"parādiet ar ko varbūt atšķirās utt., es taču pats nelietoju un neesmu profi", atbilde: "nu tad melno, jā" un sāka ņemt no atvilknes kaut ko un itkā jau viss, pārdošana ir beigusies. es saku vēlreiz :"kādas ir un ar ko atšķiras, jo redzu ka pat uz stenda ir dažādi veidi, krāsas un nezinu kas vel", tad pārdevēja skatās uz citu kaut ko parāda un klusē. es aizgāju un viss, tikko teicu visu labu, tā priecīga aizskrēja pie cita (droši vien ar domu ātri iebāzt kaut ko un nav jācenšas produktu pārdot vai ieteikt utt.)nu atvainojiet, man kā vīrietim ir grūti orientēties vai iepirkties kosmētikas veikalā, bet atbalsta vietā vai konsultācijas man vienkārši grib kaut ko iebāzt un viss, pērk un ej prom (sajūtas bija tādas).Iznāk, ka klients nav tas svarīgākais šaj veikalā, droši vien ar apsargu parunāt un pastaigāties pie plauktiem ir labāk un īpašu Chanel produkciju šādā stilā pārdot nu tas ir unikāli, iedomājos, ko varētu nokomentēt chanel piegādātāji šim "pārdošanas profesionālismam"

donna b 30.07.2015

Iegadajies davanu karti, sieva bus prieciga un nakamreiz neizskatisies ka mulkis pardeveju aciis! Pardeveja pareizi teica, ka visas tusas melnas un (istenibaa) ne ar ko jau tas neatskiras :)

F FreeCookies 31.07.2015

donna b nav gan visas tušas melnas un atšķirība ar starp produktiem ir