www.sudzibas.lv Kristers Nicis Krāpšana, zādzība

AtrisinātaKristers Nicis - Krāpšana, zādzība

Cilvēki, uzmanieties! Krāpnieks!
Protams, varu derēt, ka ir cilvēki, kam viss ir bijis veiksmīgi, bet diemžēl man nav paveicies. Nekad nedzeniet savu auto personai Kristeram Nicim (bildēs pievienots “daiļais” meistars) tel nr. 27292849! Viņš piedāvā arī autoservisa pakalpojumus caur skar audio.lv profilu. Uzdodas, ka strādā servisā Rīgā, ādmiņu ielā 4 Sia “Grimbulls Auto”.
Man viss šis beidzās ar to, ka mašīnu, kurā gada laikā bija ieguldīti 2000 un kura bija pilnībā “pārlasīta” dosies uz šrotu, jo vairs nav labojama.
Iedevu mašīnu šai personai autoservisa pakalpojumu veikšanai un bija norunāts termiņš 3 dienas. Sākums skaists-par katru detaļu, kas mainīta atskaitās, sūta bildes kā veicas darbā utt. Pienākot mašīnas atgriešanas termiņam, tika pateikts, ka mašīna nav vēl gatava un jāmaina vēl viena detaļa, bet tikai tad jāieskaita par to naudu. Tad izdarīju lielāko kļūdu un pārskaitīju nepieciešamo naudas summu uz it kā viņa draudzenes Lūcijas Ušerovskas kontu, kurai bija viena banka ar manējo-tā lai maksājums aiziet ātrāk. Tā dienas nāca un gāja, bet no mašīnas ne miņas, skaisti solījumi, nonīktas daudzās stundas gaidot, kad kungs ieradīsies. Mašīna norādītajā servisā neatradās un viņš norādīja, ka tā ir Kekavā pie kaut kāda gudreļa, kas slēdzas sistēmai caur kompi klāt. Atrašanās vietas adresi nekādi nedeva. Protams sākās telefona izslēgšana, aizbildināšanās ar to, ka māte slimnīcā, sasists telefons un vēl visādi brīnumi. Kad sākām jau draudēt ar policijas iejaukšanos un atklājās, ka viņš cita cilvēka mašīnu uzdevis par savu, ieguvām adresi, kurā atradās nomesta mūsu mašīna - bāka izbraukta, telefona turētājs salauzts, lādētāja vads saplēsts, mašīna piedrazota ar vistu kauliem un citām drazām. Protams, nekas nav salabots. Tad sākās kauja par naudas atgūšanu. Atkal tikai solījumi un nekas vairāk, beigās arī saņemam viltotu bankas maksājumu, kurā it kā man pārskaitīta izkrāptā nauda. Bet protams bez rezultātiem. Mašīnu aizdzenot uz citu servisu saprotams tikai viens - visas jaunās detaļas, tai skaitā vasarā nomainītās sprauslas, ir izņemtas un vietā ieliktas jau nefunkcionējošas! Meistars paziņo, ka remontēt visu pa jaunam nav jēgas-par to summu 3 tādas mašīnas var nopirkt.
Šī kretīniskā cilvēka dēļ esam palikuši bez transportlīdzekļa nokļūšanai darbā, izkrāpti ir pāri 200 euro un nervi ir nobeigti.

Ja vēl kāds cilvēks ir cietis no šīs personas vai šī “Autoservisa’ Sia “Grumbulls Auto” darbībām, lūdzu sazinieties personīgi.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Zigis Bu 20.02.2017

Ļoti atvainojamies SIA "Grimbulls auto". Diemžēl, arī viņi ir cietuši no šīs personas, kura centās firmu apmelnot uzdodoties par tās īpašnieku un darbinieku.

Z

BondsBonds 16.02.2017

Ko? Es saprotu ka latviešu valodā BET...

"Ko? Es saprotu ka latviešu valodā BET...", BondsBonds vairāk par 3 teikumus saturošu tekstu, nav spējīgs saprast - disleksija. Nemaz nerunājot par tekstiem svešvalodās - aborigēns.

P Philips11 17.02.2017

Šādiem tipiņiem olas nost! Visvairāk tracina tas, ka auto īpašnieks ir iepriekš kopis, remontējis savu auto, bet atnāk viens šāds tipiņš un reāli iedzīvojas uz tava rēķina.

Z Zigis Bu 17.02.2017

UPDATE! Ļoti atvainojamies SIA "Grimbulss auto" par iepīšanu šajā visā, arī viņi ir cietuši no šīs personas darbībām un nav ar tām saistīti.