www.sudzibas.lv Kristaps Gruzdins Aizskreja nesamaksajot

Kristaps Gruzdins - Aizskreja nesamaksajot

Kristaps dzivoja viesnīca veselu nedēļu. Pa to laiku izlietoja mini-bara dzērienus uz n-to summu.
Pēdējā dzīvošanas diena, aizgāja no viesnīcas, bez brīdinājumā, paņemot līdz atslēgu no istabiņas un nesamaksāja par lietoto alkoholu.
Tāpēc iesaku būt piesardzīgiem, jo tas var kļūt par patstāvīgo ieradumu Kristapam, skriet prom nemaksājot par sniegtiem pakalpojumiem.
p.s. par īres maksu samaksāja.

Photo

Работяга 27.05.2017

Prieks kam foto? Varbut vins nezinaja ka par baru jamaksa!

TasEsLV 27.05.2017

un nezināja, ka par istabiņu arī jāmaksā?
Kur tu strādā? varu aiziet pie tevis, izmantot pakalpojumus un padomāt ,ka viss bija par brīvu?

TasEsLV 27.05.2017

Ok par istabiņu samaksāja, nepareizi izlasiju. atzīstu. Bet par mini-bāru. cenas jau parasti ir kautkur blakus norādītas.

Den91 27.05.2017

Es meiginaju ar vinju kontaktet caur soc. Tikliem, neatbildeja. Ja, un tur krietni vairak par paris alinjem.

Kolta 27.05.2017

Vai tad cilvēkam kurš reģistrējās viesnīca nav jāatstāj personu apliecinošu dokumentu kopijas? Tad sameklēt vainīgo nevajadzētu būt grūti.

veesaa007 27.05.2017

Den91- kopā modāties, ka foto no gultas?

Den91 27.05.2017

Man ir viss, es saku, socialaja tikla neatbild. Bildes ir no FB profila

donna b 27.05.2017

No ka ir si sudziba? No viesnicas, no ipasnieka, kuraa viesnicaa tad var tik nekontrolejami uzdzivoties? Parasti jau vienmer nem kreditkartes numuru ieprieks, lai varetu no tadiesm Kristapiem dabut naudu. Bet ja tas nav noticis, neesat viesnica bet kaut kads viesu nams?

donna b 27.05.2017

Parasti ari kreditkarti paprasa rezervacijas, tapec si lieta nav skaidra...

Den91 28.05.2017

Ja vajadzeja karti panjemt, tas bija kljuda. Bet tapat, ja cilveks negrib par kaut ko maksat. Vinjsh var to karti nobloket vai nonjemt visus lidzekljus!