Kristaps Filipovs un Rolands Krumins - Krāpšana

Uzmanāties no šiem darba devejiem, Kristaps ar Rolandu pieņem darbiniekus vienu pēc otra, solot lielo piķi pēc divam nedeļam, tad pēc nodošanas un beigas tadkad aukstākie speķi pieņems darbus,. Pašiem kungiem nav īsti saprašanas no būvniecības. Prot smuki runat un pievilinat strādniekus. Tagad ardas pa Elizabetes 55, viesnica Latvija, cik zinu ve neviens nav algu redzējis... Divreiz padomājiet pirms doties stradat pie šiem kungiem.

V viesturssams 11.03.2020

redzētas rožas,pastrādājām dažas dienas, redzējām kā cilvēki nāk un iet zaizgājām neprasot samaksu tie kas prasija vairāk par 20e neredzēja...cik dzirdējām algas tur tikai uz vārdiem. neko nerubī no stroikas,paši smukos uzvalciņos pa stroiku staigā un smīn...jā un tas notiek elizabetes 55!

S sotkan 15.03.2020

Pirmkārt uz darbu jānāk un jāstrādā, nevis jāatrodas viņā. Lietot alkoholu darba laikā, cik zinu arī ir aizliegts. Avansus prasīt katru dienu pa 20 eiro priekš ceļa un ēšanas un cigaretēm principā arī nevienam mums nav jānodrošina. Ja pats nemāk izdarīt darbu kuru ir uzņēmies un kuru pēc tam ir JĀPĀRTAISA un aizmūk prom nav mūsu problēmas. Ja mums tādus vajadzētu strādniekus, tad meklētu pie centrāltirgus. Gan jau tu esi no tās sabiedrības un tevi tur var atrast.
Un vismaz savu ieteikumu un komentāru būtu uzrakstījis no cita profila, nevis no viena "VIESTURSSAMS". Savādāk tev ir personības dubultošanās saucama par ŠIZOFRĒNIJU :)
Paldies par par uzmanību, cerams ka varēsi atrast darbu kurā var neko nedarīt, dzert un pēc tevīm visu pārtaisīs.

D Diāna Naine 30.07.2020

Krūmiņ? Cik zinu,pats esi alkoholiķis un gultā čurātājs.
Tev kauna nav pļūtīt publiski? Kad atdosi parādu?

A Apjātais 26.04.2020

Rolands krūmiņš ir appis+%*js pilnīgi konkrēts! Kad es sāku strādāt viņa firmā iekš Radisona Kristaps bija darbu vadītājs - objektā to klaunu redzēju 2x mēneša laikā, vienreiz kad zvanīju bija pilnā jau ap 11 00. Ja jums vajag brigadieri - alkonautu - rakstiet, atstāšu nummuru. Vispār jau Rolands stāstīja, ka Kristaps savācis algu naudu un nozudis, bet es domāju, ka Rolands pārāk labi prot zagt pats, lai to atstātu citiem. Abi labi, tas fakts.
Kamēr strādāju reāli brīnījos kādi līkroči un pļēguri tur savākti, pa vidu bija Sakarīgi cilvēki, taču mazums. Vēlāk sapratu, tas lai dabūtu apjomu cik tik var un ņemtu avansus. Kad pasūtītājam bardaks pieriebās - izdzina uz dienu kādus padsmit darboņus, domāju, ka nesamaksāja neko. Es pārtaisīju aiz viņiem šo to, nu daudz viņiem arī nepienācās, kvalitāte bija drausmīga, bet nedabūja neko, daži vēlāk nāca skaidroties. Biju tik stulbs, ka uzticējos 2 nedēļas, tad sāku prasīt samaksu un nu sākās cirks. Tad tūlīt būs, tad pasūtītājs viņu ēdot ārā, tad jau pārskaitīta nauda, bet svētki pa vidu utt. Beigās viņu izmeta ārā, es nesaņēmu neko par gandrīz mēnesi ilgu darbu! Rolands ir vnk super-di***js, izskatās un izklausās uzticams, lieliski sprauž batonus, nu objektā viņu interesē dabūt ārā naudu cik iespējams daudz, maksāt darbiniekiem cik var maz, tad kad smeļas mutē izspiest procentovku (viņa iemīļotais vārds) un pazust. Sūdus lai strebj citi. Tāpat lielījās ar galiem vidā, kam pateicoties nodokļus varot nemaksāt, kā arī Rīgas namsaimniekā esot rodņa un iespējas fīrēties.
Tāda ir mana pieredze ar krāpnieku Rolandu krūmiņu. Brīvākā brīdī iesniegšu sūdzību valsts iestādēm, būs tātad vēl 2. Sērija...

A Apjātais 26.04.2020

PS Rolands Krūmiņš pārstāv sia Santiņi,kasprotams nav uz viņa vārda

D Diāna Naine 30.07.2020

Ui... Šitie čigāni jau sen prot tikai zagt. Esmu ari bijusi apzagta. Zelta gredzens,būvniecības instrumenti utt. Un vēl naudu palicis viens parādā. Cietums pēc šiem lopiem raud!