Kristall777 tel 267-00-888 - NEKAUNĪBAI NAV ROBEŽU

Tad nu nekaunībai nav robežu, pamanīju jau labi sen vienu kas SS.lv tirgo kosmētiku no Duty free zonas 100% orģināls, tad nu teikšu tā ne tur 100% ne tur tā zona blakus pat nav stāvējusi tas viss kas ir šai tirgonei www.fotki.lv piedāvājumā ir 100% Ķīna un šitā krāpties kas prātam neaptverams Dior 5 toņu ēnas tur 3.00$ un te viņai tas viss kļūst par 100% orģinālu un uz urāā iet pa 15.00 Ls un ir tak muļķīši kas to visu pērk savādāk es ļoti šaubos ka viņa te tik ilgi būtu noturējusies, 68 sludinājumi šai tirgonei ar 100% orģinālu :D te būs linki var paskatīties cik šis orģināls maksā Ķīnā :D

Te piedāvājumā tirgones linki :http://fotki.lv/ru/Kristall777/comments-33030979/

Un tad Ķinas 100% orģināls http://www.tradetang.com/for-sale/NEW-PALETTE-FARDS-APAUPIERES-5-COULEURS-IRIDESCENT-EYESHADOW-6G-50pcs-lot-/118363-2132731.html
pcs-/132525-1979347.html

Nu ir tak muļķi kas visu pērk un tic šiem meliem :D IETEIKUMS !!! Nēsat tik vientiesīgi nu tak padomājat loģiski .

D dumjajiem 09.12.2011

Nu jā ...neko teikt skaisti, nu re tagad portāliņš kur iepirkt 100% orģinālu, varētu sanākt dikti labs biznes uz tām AITĀM kas tur pērk tos smukumus, smiekli nāk un vēl tādu piķi izgrūž HA HA HA, man prieks par tiem kas pirkās pie tā KRISTĀLA :D

G Ginis 10.12.2011

TA NAV KRAPNIECIBAM, TAS IR BIZNESS!!Nav svarigi ko pardot, ir jamak pardot, tracina shitie letticigie cilveki kuri pashi nekad nav neko sasniegusi un gudri stasta!!

K Kristīne 11.12.2011

Ir aitas, ir cirpēji! katrs pelna naudiņu kā māk. Un ja pa tiešām ir tādi idioti, kas to preci uzskata par īstu un maksā trīskārtīgi, tad tik tiešām ir vērts krāpties!

K Krista 16.12.2011

Vai kāds ir iepircies tajā ķīniešu veikalā? Kāda kvalitāte produkcijai, nav alerģiju?