Kretingos maistas - darbs

Filiāles direktore ir profesionāla mele, viss viņas teiktais vienmēr balstās uz meliem. Par virsstundām nemaksā. Vadība uzzkata, ka tas ir tikai normāli, ja darbinieks paliek vēl pēc sava darba laika strādāt, bet ja nostrādā no un līdz tikiem cik ir rakstīts darba līgumā, tad uz Tevi skatās ar lielām acīm, un pēc tam nākošajā dienā ir pārmetumu jūra.
Arī darba apjomu nav iespējams izdarīt noteiktajā darba laikā. Vadība par darba apjomu atrunājas ar vārdu "mistika".
Bet ja izsaki savu viedokli, un kko iesaki, lai uzlabotu darba apstakļus, tad no vadības izskan frāze, ka tā ir "lirika".
Ļoti bieži mainas darbinieki, reti kuram nervi iztur gadu, strādājot Kretingos maistas.
Direktore uzskata, ka arī slimības laikā ir jānāk jastrādā, kaut vai ķermeņa temperatūra sasniedz 39 grādu temperatūru, pēc slimošasnas visu mūžu piemin to, ka esi slimojis.
Neiesaku nevienam nākt šeit bojāt savu dzīvi un izšķiest laiku.

C Cumba 18.11.2015

viss ir 100% taisniba.Starp citu, vini nomainija nosaukumu-tagad vinus sauc Ediens .lv.