www.sudzibas.lv Kreisā Impērija krāpšana, slikts serviss

AtrisinātaKreisā Impērija - krāpšana, slikts serviss

Jaunieši pēc sava izlaiduma vēlējas noīrēt šo viesu namh, ko arī izdarīja, bet kā par pārsteigumu , kad visi atnāca nevarēja atrast guļamistabas. Nu labi varbūt pēc tam parādīs kur tās atrodās. Atnāk sieviete kura paņem naudu un saka, ka par gulamistabām jāmaksā +10e, vēldos teikt, ka mājaslapā nekas tads nebija rakstīts un teica ka viss ir iekļauts, bet izrādas, ka nē. Sieviete teica ka internetā tā jau ir veca informācija un ka vajadzēja braukt skatīties un ka tā esot bijusi mūsu vaina. Nu bet es tiešām atvainojos, ja internetā ir rakstīts all inclusive tad tam arī ir jabūt, nejau jāsaka tas pēdejā brīdi, ka visi ir atbraukuši. Telefoniski arī nekas šāds netika minēts. Sievete arī diezgan rupji uzvedās, nelamājās, bet uzvedās neprofesionāli un kad gāja prom aizcirta durvis. Mans ieteikums ir mainīt informāciju mājaslapā vai telefoniski runājot ar cilvēku pateikt ka dažas lietas nav iekļautas.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta annabalode1212 16.06.2022

!