kredo tūre - pateicība

Gribam teikt lielu pateicību firmai Kredo ture par fantastisko braucienu uz Ziemeļitāliju septembrī.
Atpūtāmies, redzejām, degustējām un baudījām.
Paldies profesionalai un šarmantai gidei Agrai Jankovskai. Fantastiska personība.
Ir vērts ceļot, lai satiktu tādus cilvēkus !
Lai veicas un labi darbi sokas arī turpmāk!

P

N nesapratu 06.11.2011

Vai", , pateicība" nav ielikta pēdiņās, ja raksti sūdzību portālā?

K kamene 27.11.2011

Ha-ha! Tā rakstīta, lai atspēkotu iepriekšējās sūdzības par Kredo un šo gidi.

Z Zigmunds 15.12.2011

Arī mēs ar sievu un vairākiem draugiem un paziņām devāmies septembrī uz Itāliju, Gardas ezeru.
Varu droši visu šo cilvēku vārdā apgalvot, kredo tūres gide Agra Jankovska ir zinoša, laipna, izpalīdzīga un vispār kolosāls cilvēks.
Autobusā mikrofons klusēja reti, jo katrā valstī, katrā ceļa posmā gidei bija ko pastāstīt.Stāstītajs bija
lakonisks, faktiem bagāts. Bija grupā arī senjori, visi tika līdz, pat vairākas reizes dzirdēju kā gide apjautājās
vai temps nav par ātru.
Tā kā rakstītais sūdzība par gidi Agru Jankovsku maigi izsakoties ir nepatiesība.
Atgriežoties pie informācijas braukšanas laikā, daudz tika pieminēti fakti par citiem ceļojumiem uz citām valstīm arī saistībā ar Itāliju!
Varu tikai no sirds pateikt paldies gidei Agrai par jauko ceļojumu
Un protams arī visai kredo tūrei ! Paldies!
Ar cieņu Zigis

L Lilija111 19.08.2012

Liels paldies Kredo Turei par superīgi noorganizēto braucienu uz Gardas ezeru no 10-18. augustam 2012. Milzīgs paldies mūsu gidei Dinai, bez viņas šis brauciens diez vai būtu tik brīnišķīgs.Viņas zināšanas, plus labsirdīgais humors, tas viss kopā veidoja neatkārtojamu, jauku atmosfēru visa ceļojuma laikā.Vēlreiz milzīgs paldies, un cerams, uz tikšanos citos braucienos.Lilija.