kredo tūre - ce;lojums

Paldies kredo tūrei par super braucienu pa Ziemeļitāliju- visur pabijām, bet redzējām maz, informācija trūcīga. Arī fiziskā slodze bija oi-oi!Gide Agra Jankovska, vadoties pēc savām fiziskajām spējām, uzdeva tādu tempu pārgājienos, ka tam nācās paklauties pat vietējai gidei Bosea alās. Spējat tik turēt līdz, pensionāri! Tikai pēc grupas protestiem temps tika samazināts Činkva terra dabastakā un vadību pārņēma kāda pašu tūriste. Pēc šī posma nācās lietot līdzpaņemtos medikamentus un dienu pavadīt viesnīcas gultā. Tā arī palika neizbaudīti solītie dabas skaistumi. Viss varēja būt savādāk, ja gide būtu sniegusi patiesu informāciju par grūtības pakāpi un senioriem ieteikusi iziet to posmu, kas patiesi bijis skaists un vieglai pastaigai domāts. Nekad vairs nebrauksim ar Kredo un gidi Agru Jankovsku.

J JānisVīksna 05.08.2011

Vai tai gidei ir licence vadīt ekskursijas ES? Varbūt tāpēc bija jāsteidzas, lai nepieķertu neatļautās darbībās?

Z Zane 05.08.2011

Kāda tad jēga kaut kur braukt, ja jāskrien un tad jau nu vairāk jāskatās zem kājām nekā iespējams baudīt dabas skaistumus. Tiešām dīvaini. Kas tad tā par gidi, ja nejēdz savu darbu pieskaņot attiecīgajai tūristu grupai. Tāds jau ir gida uzdevums. Pertējā gadījumā gids var nebūt.

V vanna 08.08.2011

Nekad nespratiishu, ko pensionaari ar shvaku fizisko formu dara shajaas autobusu tuurees! Mokaas pashi un apgruutina citus. Un veel suudzaas.

K kamene 23.08.2011

Tā bija avio tūre un domāta visu vecumu cilvēkiem. diemžēl, gide nebija bijusi šajās vietās un arī nebija pietiekoši zinoša, tādēļ nebrīdināja par grūtības pakāpi, bet iedrošināja, ka taka nav grūta. Žēl, ka tūroperators izvēlas zemas kvalifikācijas gidus.

K kuilis 01.09.2011

1.''Agra Jankovska, vadoties pēc savām fiziskajām spējām, uzdeva tādu tempu pārgājienos, ka tam nācās paklauties pat vietējai gidei Bosea alās''
2.''diemžēl, gide nebija bijusi šajās vietās un arī nebija pietiekoši zinoša''

man kaut kā šie divi teikumi it īpaši patīk! Itkā ja nebija nekur bijusi, tad kā varēja zināt kur jāiet pa alu labirintiem? un ka var skriet pa priekšu vietējai gidei, kas ved pa šiem labirintiem? Un beigu beigās, ticiet man, nav dzirdēts, ka kāds būtu kaut kur atstāts, varējāt pavisam droši baudīt daili un pievienoties grupai vēlāk :)

vienkārši stulbums vai arī attiecīgais pensionārs netika pietiekami ilgi palaists veikalos lai nopirktu lēto cukuru priekš zaptēm?

Z Zigmunds 15.12.2011

Arī mēs ar sievu un vairākiem draugiem un paziņām devāmies septembrī uz Itāliju, Gardas ezeru.
Varu droši visu šo cilvēku vārdā apgalvot, kredo tūres gide Agra Jankovska ir zinoša, laipna, izpalīdzīga un vispār kolosāls cilvēks.
Autobusā mikrofons klusēja reti, jo katrā valstī, katrā ceļa posmā gidei bija ko pastāstīt.Stāstītajs bija
lakonisks, faktiem bagāts. Bija grupā arī senjori, visi tika līdz, pat vairākas reizes dzirdēju kā gide apjautājās
vai temps nav par ātru.
Tā kā rakstītais sūdzība par gidi Agru Jankovsku maigi izsakoties ir nepatiesība.
Atgriežoties pie informācijas braukšanas laikā, daudz tika pieminēti fakti par citiem ceļojumiem uz citām valstīm arī saistībā ar Itāliju!
Varu tikai no sirds pateikt paldies gidei Agrai par jauko ceļojumu
Un protams arī visai kredo tūrei ! Paldies!
Ar cieņu Zigis