www.sudzibas.lv Kredo Tour AUSTRALIJAS CELOJUMS VEJA

Kredo Tour - AUSTRALIJAS CELOJUMS VEJA

Sveiciens visiem!Ilgi kavejos un cereju uz labiem jaunumiem un atbalstu, bet neko nesagaidot, nolemu, izstastiit savu "piedzivojumu" un varbut , kads kaut ko vares ieteik.Mani un masas piemekleja neiedomajams fakts!!! Mums bija jabrauc uz Australiju 24 decembri 2014 gada. Bilete tika pasuutiita agentura Kredo Ture ar masicas palidzibu. Nezin ka un kapec, rezultata, man bija jajauta pec elektroniskam biletem un rezervacijam, bet beigu beigas mums atsuutiija informaciju, bet ne to , ko jautajam. Mes sanemam vienkarshi copy paste lidojumu sarakstu , kas brauc uz Australiju, ka sa ka, marshruta planojums. NAudu mes samaksajam, bet biletes ta arii nekur neredzeejam un dienu ieprieksh visa ta putra iznaca gaisma, ka no musu vardie pat neviena lidojuma nebija ne minjas. Rezervaciju ari interneta nevarejam atrast. Aizbraucot uz Brisseles lidostu, kur aviokompanijas menedzere iegaja datu baze, bet ari bez rezultatiem. Vel interesants fakts, ka masica teicas atsuutiit man elektroniskas biletes tai pasha rita, kad biju cela uz lidostu, bet joprojam ta ari neesmu neko sanemusi. Masica teica, ka agentura naudu parskaitis, bet to jau gadam 3 menesi un ari solijumus, ka driz bushot. Ka ari, ja paprasam , kadu dokumentu masicai, jo vinja ir it ka atbildiga par to procesu,, kas izskaidrotu, kas tur notika tai agentura, un kapec biletes netika ierezervetas, tad atbilde atkal ir klusums.Gaidishu padomus un Jusu priekshlikumus, ka lai tagad panak to, ka viss nokartojas un atgut naudinju? (Gandriiz 2500 Eiro.)

P privet_roma6ki 19.03.2015

Ko gaidīt 3 mēnešus tādu summu??

Ja Jūs kaut kas neapmierina - uzreiz jādraud, ka dosieties uz patērētāju tiesību aizsardzības centru un tml.. Sūdzēsieties VID'a utt. Tikai šādi draudi palīdzēs dabūt naudu atpakaļ.

"Ja pārdevējs nevar izpildīt līgumu tādēļ, ka pasūtītā prece nav pieejama, viņam par to jāinformē jūs un jāatmaksā patērētājam visu veikto iemaksu 30 kalendāro dienu laikā no dienas, kad pārdevējs saņēmis pasūtījumu no patērētāja."

R ri4y 19.03.2015

A tev nešķiet ka tevio pati māsīca piekrāpa? Paprasi šai, lai iedod bankas maksājuma uzdevumu ka pārskaitīja aģentūrai naudu.

R ri4y 19.03.2015

Un es no šādiem noteikti neiegādātos ceļojumu, jo pēc likuma tūrisma aģentūrai jānodrošina apdrošināšana, savādāk viņu licenze nav derīga, kā redzams viņi savu darbību ir apdrošinājuši tikai 2011 gadā. http://tato.em.gov.lv/site/list?tato=&enterprise=Kredo+Tour®_number=&searchf_all=

L lenak 29.08.2015

Poluchili li vi cvoi dengi?