www.sudzibas.lv kreditubirza.lv Krāpniecība???

kreditubirza.lv - Krāpniecība???

Labdien. Vai kādam ir izdevies saņem kredītu no privāta aizdevēja kurus piedāvā šajā mājas lapā www.kreditubirza.lv?
Esmu tur jau no aprīļa vidus piereģistrējusies, gaidu kreditoru zvanu, vai uz e.pastu, bet kā nav tā nav. Saka, ka kreditori sniedzot ātru atbildi. Pirms tavs pieteikums nonāk reģistrā ir jāsamaksā dalības nauda. Iespēju piedāvā arī nosūtot sms par kuru jāmaksā 4euro. Nu jau 2vi mēneši pagājuši, bet nav ziņas. Telefona nummurs nav norādīts, tikai e.pasts uz kuru kreditubirza.lv man neatbild. Itkā viss izskatās likumīgi.Šo lapu ļoti labi reklamē visā internetā un sāku domāt, ka nekādi kreditori tur nav, tik izsūc no cilvēkiem naudu. Ne jau es vienīgā maksāju tos 4us euro un viņiem sanāk laba peļņa.

T tttsssunk 11.01.2015

katrā gadijumā zināma arī man šī firmele.
arī mēģināja izkrāpt no manīm JAU 20 euro.
no viena 20, no otra, un bizness zel un plaukst.
protams neuzkēros!!!
UZMANIETIES ARII JŪS.

N niknais44 23.01.2015

Lielāki krāpnieki nav redzēti.Vajadzētu uzlaist gaisā lai nemaisa gaisu un neizkrāpj naudu.Kam ta tie 10eiro uz dirsas aug.Un kur ta skatās tās mūsu aizstāvju organizācijas.

G gatisgugiss 23.01.2015

ka man sitie zagli ir apnikusi, katru dienu PILNA PASTAKASTE AR VINJU SMIRDIIGAJIEM AICINAJUMIEM, PANEMT JKREDITU, SUTA GAN KUCES, GAN DZEKI. EJIET SUKAAT, UN BEIDZIET SUTIT MAN SAVUS IZKRAPEJKANTORA SPAMUS.

G gugless 01.05.2015

Izskatās, ka daudz kropļu no kreditubirzas šeit reģistrējušies, lai celtu slavu...Lai viņiem kājas uz sliedēm samestos!

G gugless 01.05.2015

Piedevām, aizdomīgi, ka tikai jūsu draugi tos saņem!