kreditubirza.lv - krāpniecība

Sveicināti,informējam Jūs, ka Jūs nesaņēmāt kredītu, jo viena no mūsu darbiniecēm nelikumīgi un slepus zaga klientu pieteikuma akvitivizācijas samaksāto naudu un dzēsa Jūsu pieteikumus! Šobrīd tā darbiniece ir atlaista ar ierakstu.Ļoti atvainojamies Jums.Ja Jums ir nepieciešams saņemt aizdevumu, Jūs tiešām varat izmantot www.kreditubirza.lv pakalpojumus. Vajag aizpildīt pieteikuma veidlapu ar visiem nepieciešamajiem laukiem (aizdevuma summa, termiņš ar vēlamiem procentiem, uc), to aktivizēt, un pieteikums būs redzams reģistrētiem kreditoriemwww.kreditubirza.lvAizdevēji var sazināties ar jums pa telefonu, e-pastu un arī Jums ieteiktu regulāri pārbaudīt e-pastu, jo aizdevēji bieži vien ir gatavi Jums piešķirt aizdevumu.Kreditori tuvākajā laikā sazināsies ar Jums pēc pieteikuma aktivizācijas, varēsiet ar viņiem apspriest visus aizdevuma noteikumus., varēsiet ar viņiem apspriest visus aizdevuma noteikumus.Jauku dienu,kreditubirza.lv komanda NEKAD NEPIEKRĪTIET UN NEMAKSĀJIET NE KAPEIKU ŠAI KRĀPNIEKU FIRMAI. MANI KONKRĒTI APČAKARĒJA DIVAS REIZES. KAD RAKSTĪJU VĒSTULI LIETUVIEŠIEM PAR VIŅU SADARBĪBU AR kreditubirza.lv UN TĀ ARĪ PATEICU, KA ESAT VIENA UN TĀ PATI FIRMA TAD MAN ATNĀCA AUGŠMINĒTĀ VĒSTULE. TIE IR TIRĀKIE KRĀPNIEKI, IR VĒL ARĪ TREŠĀ, IT KĀ IGAUŅU. NEUZĶERIETIES!!!