kredīts PFF;Svetlana Ibragimova - meli un krāpšana

Vai 402 kabinetā sēdošā Svetlana Ibragimova kādam ir palīdzējusi izsniegt kredītu?
Viņas "darba "anketas pieder tagadējam Gentum.Dīvaina vieta.
Ta viņa ir laipna, ta tik rupja, ka krāmēt gribās.
neejiet tur, neatsaucieties uz visur saliktajiem sludinājumiem.Viņi naudu neaizdod, tikai paši meklē netā...:-(((nekādā gadījumā nemaksājiet 15 LVL pr.-maksu !!!

V

Guga 24.05.2010

Lāčplēša 58 viņa atrodas

L lienīte 25.05.2010

krāpniece, kādu vel pameklēt...!!! un par rupjību, tas ir vispār atsevišķais stāsts ...

B bit 26.05.2010

vjadzeeja vinjai iekraameet arii no manis pa je.alu

V Vlad 07.06.2010

Vineta ta dama, kura sudzejas sajauca adresi jo šada persona S. I. pie mums nestrāda,
un nevajag apmelot nevainigu cilvēku.
Šis cilveks šeit nestrada, damiņa sajauca kuras vietas bija, kadas vietas. Vai speciali.

V Vlad 07.06.2010

Ja. Šada sudziba ir nepamatota, es pati esmu juriste un noformēju kredītu PFF
viņi atrodas Lačpleša iela,
nevis Barona iela un Barona iela 54 tiešam krapnieki un viņi jau sen stradā un krap civēkus par 40 vai 25 latiem, viņiem nosaukums ir cits "Finance Invest Group".

Ir iespējams noteikt rakstītāju, grūti, bet var. Un tad caur tiesu saukt pie atbildibas par apmelošanu.

V vika 15.06.2010

Vlad ielicis /kusi divus sludinaajumus.Nu tak skaidrs, ka pati Svetlana drukaajusi.
Man arii slikta pieredze par vinjas darbiibu.Taa kaa-driizaak tiesa buus vinjai nevis kaadam kas briidina citus.Cik var njemt priekshapmaksas un peec tam pat neatzvaniit vai nebriidinaat, bet bljaut telefonaa?

I IQ 15.06.2010

Nu par Finance Invest Grup, jeb saīsinājumā FIG šeit arī ir intresants rakstiņš!

Pareizi tur autors raksts - NAV MŪSU CILVĒKIEM LOĢISKĀS DOMĀŠANAS! Būtu mazlietiņ logiski padomājusi un naudiņa būtu saglabājusies un neuzķertos uz šādiem krāpniekiem!

J Jalene 09.06.2011

Suodns great to me BWTHDIK

A Anna 03.11.2011

Bet kā lai tagad rīkoties tiem, kas ir iekrituši pie viņas? Iesakiet lūdzu kaut ko!

T tertf3 18.10.2012

Tak cto vi xotite eta dama ranjwe rabotala v agenstve Jukos Plus tipa zdavala kvartiri takze kidala narod

T tertf3 18.10.2012

Tak eta dama ranjwe rabotala v agenstve po zdace kvartir Jukos Plus tak tam ona razvodila ljudei