www.sudzibas.lv Kredīti/Ainars Bolins/Dmitrijs Ordovskis lūdzu atsaucaties tie, kuriem bija darīšanas ar šiem cilvēkiem

Kredīti/Ainars Bolins/Dmitrijs Ordovskis - lūdzu atsaucaties tie, kuriem bija darīšanas ar šiem cilvēkiem

Labdien,

Lūdzu atsaucaties tie, kuriem bija darīšanas ar šiem krāpniekiem: Ainars Bolins un Dmitrijs Ordovskis..

J Janis 07.09.2010

labvakar!apčakarēja mani kā pēdējo idioti

A Alvis 27.07.2011

Viņš man solīja 2 stundu laikā aizdot 3500 Ls automašīnas iegādei, Tad es pārskaitīju 130 Ls drošības naudu, nevaru tagad viņu sazvanīt. Vismaz prieks, ka es nokaulēju 20 Ls, jo no sākuma viņš gribēja 150 Ls drošības naudu. Varbūt vēl izdosies tomēr viņu sazvanīt. Ja nesanāks tad mēģināšu aizņemties no viena cita, tikko atradu ss.lv, kurš prasa daudz mazāku drošības naudu - 50 Ls par to pašu summu.

I Ilona Cernovska 14.02.2012

Ainars Boliñs-dzimis Skriveri(Aizkraukles raj.);No 16gadu vecuma vairakkart izcietis sodu dazados valsts cietumos;apsudzets par krapsanu un zgsanu;kops 2011.gada stajies lauliba ar Elena Bolinja;patrizeja atrasanas vieta nav zinama...
VAI TIESAM JUMS NEPIETIEK PRATA PARBAUDIT PERSONAS IDENTITATI, PIRMS UZSAKAT JEBKADU DARIJUMU AR KADU NO "LIGUMA" MINETAJAM PERSONAM ?!!? jA INTERNETA NEATRODAT INFORMACIJU-DODIETIES UZ JEBKURU POLICIJAS IESTADI, KUR UZRADOT IEMESLU, JUMS IZSNIEGS JEBKURU INFORMACIJU PAR ATTIECIGO PRIVATPERSONUPERSONU !!!
SAPROTAMS, KA KRIZE UN NAUDAS NEPIECIESAMIBA VAR RASTIES JEBKURA BRIDI, BET TADEL NEVAJAG ZAUDET VESELO SAPRATU...