LV RU

Krāpšana, pretīga attieksme no darba devēja,bezkaunība, pretīgi uzvedās - Pretīga attieksme no darba devēja, pārkāpumi

Vai ir iespējams sūdzēties Vdi un palikt anonīms? Tāda darba devēja uzvedība nav piedodama, jo alga tiek maksāta kā ienāk prātā, visu laiku vajag vairāk un vairāk viņam, jo kredītus sagrābies. Ko darīt darbiniekam? No algas regulāri nozog vismaz 400 Eur. Uzņēmumā netiek ievērota datu aizsardzība, nav normālu līdzekļu ar ko strādāt, citi kolēģi ilgu laiku bez darba līguma nostrādā, darbinieki mainās. Vai Vdi iet vienkārši tāpat tematiskajās pārbaudēs?
Klientiem tiek sniegts nekvalitatīvs pakalpojums, kad kur satiek jāsarkst, jo viņi iztērēja naudu un no vadības nekas kvalitatīvs netika nodrošināts. Šim tik pašam vajag vairāk un vairāk, jo sagrābies kredītus, kaut kādus pasistos ceļ debesīs, kā labus darbiniekus.
Dodiet lūdzu padomu, ko darīt?

A

Komentāri (4)

M Magdalēna-Magdalēna 21.04.2021

Droši zvaniet VDI, stāstiet savu situāciju..., nav jānosauc ne vārds, ne uzņēmums. Doties saņemsiet kvalitatīvu padomu.

S sudzibaspar 15.05.2021

izklausās briesmīgi, bet VDI jau arī nīgras darbinieces, neko negrib darīt. Noteikti rakstiet uz visām iespējamajām instancēm.

M Magdalēna-Magdalēna 15.05.2021

Nu tā nu gan nav... Ir zvanīts un ļoti sakarīgas atbildes. Tur ir gan darbinieces, gan darbinieki - visi atsaucīgi. Paskaidro ko var nevar konkrētā situācijā.

S sudzibaspar 15.05.2021

tad labi, ka jums patrāpījās sakarīgas darbinieces.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes