Krāpnieks, Ivo Sviščo, kluba Flyzone Valmierā īpašnieks - Nemaksā savus parādus!

Krāpnieks, Ivo Sviščo, kluba Flyzone Valmierā īpašnieks "uzmetis" naudu gan man +/- 1000Ls gan citiem uzņēmumiem vairākus tūkstošus!

Par vienu no parādiem lasiet šeit - http://www.bmwpower.lv/forum_topic.php?topic=20253&start=620

Īsi paskaidrojot - liekās normāls, draudzīgs cilvēks, kurš ar to iegūst jūsu uzticību un tad, ja ir radies kāds parāds saistībā ar jums un jūs šo naudu pieprasiet no viņa viņš vienkārši no sākuma sola pēctam pazūd un neceļ telefonu, ja arī jums izdodas viņu noķert, vai sazināties variet klausīties solijumos, ka nauda būs, bet pēctam atkal viss tas pats.... sola... izvairas.... naudas nav....
Ja arī jūs vienkārši naudu pieprasiet viņš vienkārši izdomā iemeslu kāpēc viņam jums nemaksāt un ja viņam prasīsiet kautvai par šo ierakstu, tad atkal viņam būs kāda atruna, ka viņš neko nevienam nav parādā, vai arī min konkrētu cilvēku un paskaidro savu izdomātu iemeslu, kāpēc viņš nav samaksājis šo parādu un tādējādi iegūst uzticību citos un turpina savas krāpnieka gaitas!

Neticiet šim cilvēkam, jo viņam ir dotības jūs apvārdot un pierunāt strādāt ar jums solot debess brīnumus un naudu kura viņam nav, kā arī šis cilvēks ļoti pārzin likumus un līdz ar to zin ko dara līdz ar to līgumi viņam ir pie dibena!

C

A aplauztsparnus 30.09.2012

O Ivo, Ivo, atceries kādu laicņu atpakaļ pa tel. runājām? Droš vien domāji, ka likšos mierā, bet nekā, izdomājām, iztiksim bez tiesām, izņemsim veco rezerves riteni no bagāžnieka un dosimies pavizināties :)

I Ivo Sviščo 22.11.2012

Skatos par mani ielikta sūdzība, atliek tikai pasmaidīt...
1. Neesmu nekad bijis naktskluba FlyZone īpašnieks, bet gan vienu brīdi biju valdes loceklis, kas jau no sūdzības iesniedzēja ir meli, pirms kaut ko tādu rakstīt, vajadzētu tomēr noskaidrot, un nu jau ilgu laiku naktsklubā FlyZone neesmu arī valdē, līdz ar ko rakstītājs chikozz maldina citus...
2. Chikozz vajadzētu palasīt, ko pats raksta " uzmetis" naudu gan man +/- 1000Ls gan citiem uzńēmējiem vairākus tūkstošus", kādu naudu esmu metis un kam, kas ir tie uzńēmēji? un ja jau esmu Tev parādā, tad kapēc jāslēpjās aiz nika un nevari pateikt kam man kaut kas ir jāmaksā. Kas ir pats interesantākais, tad + vai tomēr - 1000 Ls, pats nezini, cik esmu Tev parādā?
3. Interesanti ir tas, ka Tu zini pat, cik man ir naudas, kuras man it kā nav :), un, protams, ka es nekaunēšos, ka pārzinu likumus un ka līgumsaistības esmu izpildījis, un, protams, paldies par tik pārspīlēto komentāru par līgumu apiešanu.

Par komentāru, aplauztsparnus... saki vietu kur un cikos, un tad jau redzēsim, kurš vizināsies Tevis piesauktajā rezerves riepas vietā, patiešām iztiksim bez tiesas.

Un visbeidzot fantastisks portāls, kurā anonīmi nomelnot un apvainot cilvēkus, jo visdrīzāk tādu murgotāju un klaunu ir daudz. Ieteikums- cilvēki lieciet sūdzības savā vārdā, neesiet głēvi!

Ar cieńu,
Ivo Sviščo

C chikozz 04.12.2012

Ivo! Pats zini kuram un cik esi parādā. Neattaisnojies, bet vienkārši paņem savu telefonu rokās un sāc zvanīt tiem kuriem esi parādā un atdod naudu kuru cilvēki ir godīgi nopelnijuši! To, ka tevi cilvēki liek mierā, jo ir atmetuši cerības no tevis ko dabūt, nav attaisnojums tam, ka viņiem neatdod naudu.

Es domāju tu zini, ka šī sūdzība par tevi ir pamatota. Nav dūmi bez uguns! Un tu šeit rakstot, ka vairs neesi flyzone īpašnieks utt.. pilnīgi un galīgi lieki, jo pats zini kā smuki papīrus var sakārtot, ka tu ītkā nekas neesi, bet pats galvenais tas nemaina faktu, ka esi palicis parādā cilvēkiem :)

Varbūt man nebūs taisnība par manis rakstīto un tu būsi mainijies un jau drīzumā saņemšu no tevis zvanu, bet lai nu kā, es maz ticu, ka tas notiks. Bet protams priecāšos, ja vēlēsies beidzot kļūt par cilvēku kurš turēs savus vārdus - citēšu tevi "nevienam parādā nepalieku"

J JanisMihelsons 27.12.2012

Vēlraiz gribas uzsvērt šo:

C chikozz 16.03.2013

Nu jau pagājis laiciņš un protams, ka nav neviena zvana no Ivo! Tātad labojies tu neesi! Tikai klubu vismaz Valmierā aizvēri. Par to prieks, jo begsi Valmierā apčaarēt cilvēkus!!!