Krāpniecība ar bezšķirnes kucēnu pārdošanu kā šķirnes

Ja pērkat kucēnu, slēdziet līgumu, kurā
1.Norādiet pārdevēja personas kodu, v, uzv, adresi
2.Pērkamā dzīvnieka šķirni (kādu izvēlējāties un sagaidāmo krāsu, svaru utt)
3.Dzīvnieka vecumu, svaru, krāsu, tetovējumu vai mikročipu utt
4.Kāda ir naudas summa, par kuru vienojaties
5.Kādu naudas summu samaksājat (to jānorāda atsevišķi), lai pierādītu, ka darījums noticis
6.Uzskaitiet iedzimtās iespējamās patoloģijas, kuru iespējamību kategoriski noliedz pārdevējs
7.Norādiet nosacījumus naudas atmaksai, ja nebūs tas, par ko vienojaties.
AUDZĒTĀJI KĻUVUŠI NEKAUNĪGI UN TIRGO NE TIKAI SLIKTUS ŠĶIRNES PĀRSTĀVJUS, BET VISPĀR BEZŠĶIRNES KRANČUS PAR 200Ls un dārgāk.
ĪPAŠI JĀUZMĀNĀS, JA PĒRKAT MAZAS ŠĶIRNES SUNI, JO TOS ŠOBRĪD vieglai naudas pelnīšanai izmanto visbiežāk!
Ja pārdevējs atteiksies parakstīt JŪSU piedāvāto līgumu, nebēdājiet!Jo godīgs pārdevējs darījumam piekritīs bez raizēm!

X

R Rita 29.12.2006

Es Jums pilnīgi piekrītu! Izdevumi ir nenormālie. Es vienmērt ņemu atvaļinājumu dažreiz pat bezalgas uz laiku, kad kādam ir jādzemdē, jo bieži mātes nebaro savus bērnus, vai vienkārši uzguļās un nosmacē tos, a dzemdības labi, ja ir bez komplikācijām un pa dienu. Parasti jau dzemdības notiek nakrī un tad par darbu var aizmirst. Tākā izdevumi ir nenormāli, mani aizrauj tas pats process. Nezinu nevienu hobiju, kur nebūru jāiegulda līdzekļi. Nav tik viegli un rožaini kā izskatās.