Krāpniecība ar bezšķirnes kucēnu pārdošanu kā šķirnes

Ja pērkat kucēnu, slēdziet līgumu, kurā
1.Norādiet pārdevēja personas kodu, v, uzv, adresi
2.Pērkamā dzīvnieka šķirni (kādu izvēlējāties un sagaidāmo krāsu, svaru utt)
3.Dzīvnieka vecumu, svaru, krāsu, tetovējumu vai mikročipu utt
4.Kāda ir naudas summa, par kuru vienojaties
5.Kādu naudas summu samaksājat (to jānorāda atsevišķi), lai pierādītu, ka darījums noticis
6.Uzskaitiet iedzimtās iespējamās patoloģijas, kuru iespējamību kategoriski noliedz pārdevējs
7.Norādiet nosacījumus naudas atmaksai, ja nebūs tas, par ko vienojaties.
AUDZĒTĀJI KĻUVUŠI NEKAUNĪGI UN TIRGO NE TIKAI SLIKTUS ŠĶIRNES PĀRSTĀVJUS, BET VISPĀR BEZŠĶIRNES KRANČUS PAR 200Ls un dārgāk.
ĪPAŠI JĀUZMĀNĀS, JA PĒRKAT MAZAS ŠĶIRNES SUNI, JO TOS ŠOBRĪD vieglai naudas pelnīšanai izmanto visbiežāk!
Ja pārdevējs atteiksies parakstīt JŪSU piedāvāto līgumu, nebēdājiet!Jo godīgs pārdevējs darījumam piekritīs bez raizēm!

X

S ssss 23.12.2006

un neaizmirstiet arī nosacījumus pircējam, ka viņš ievēros norādes kucēnu audzinot - neļaus iet pa trepēm, nebūs slidenu grīdu, nebaros ar visādiem mēsliem, utt.!

J jura 24.12.2006

Klau, veči, a doma ta nav slikta- precoties laulību līgumā arī vajag ierakstīt sievas vēlamo svaru, piem 58 kg, un tad līdz pat kapam lai nemēģina nevienu gramu pārsniegt- uzreiz šķiršanās. Un vēl, lai līgava kategoriski apzvēr, ka viņa nekad neslimos un dzemdēs veselus sīkos. Bet vispār murgs....

X x 24.12.2006

POTENCIĀLIE DZĪVNIEKU PIRCĒJI! Ieskatieties šajos kometāros, kas ir klaja ņirgāšanās par jums.Noteiktas šķirnes sunim ir standarti, un tas nozīmē, ka toyterjers gada vecumā nedrīkst svērt 3kg vai rotveilers 20kg.Un sunim ar labu ģenētisko materiālu kāpnes nekad vēl kaitējušas attīstībai.Bet kroplis arī uz rokām nēsāts būs kroplis.Agrāk visus saimniekus zākāja par to, ka suņiem riepas nekar kaklā, jo citādi muskuļu nebūs.Tagad jaunus murgus esat izdomājuši?:)

J Jānis 24.12.2006

a jus zinat kas tas ir genetiskais materiaals? pa trepem nekada gadijuma nedrixt!!!! vai pec jusu domaam zidaini, ari nevajag turet ac galvinas, un lai stav uz kajam kops dzimsanas, vins tak tacu dzimis no veseliem saimniekiem!

X x 24.12.2006

Nu, ja dzīvnieka attīstību var salīdzināt ar bērna attīstību, tad tādam "audzētājam" nav vispār saprašanas par elementārām lietām.....Un to nu sapratīs pat cilvēks, kas nav izaudzinājis ne vienu suni, ka gadu vecs bērns mācās tikai staigāt, kamēr suns jau ražo nākamo paaudzi:)

V vija 24.12.2006

V vija 24.12.2006

K kate 24.12.2006

D dd 24.12.2006

Mums ir jorks, lkf papīri, pirkšanas līgums un 5 kg. nu un ko man tas līgums dod. mēģinājām kluba dāmām ieminēties, ka 5 kg ir tā kā par daudz jorkam, kas pirkts par 600 Ls un tikām apņirgti.

1 11 24.12.2006

kaa, viegli! visas dzives butnes jaaudzina ar pacietibu un milestibu, un japerk suni nevis bernam, bet jaaizdoma mierigi ar pratu, vai ir vajadzigs suns! a kadas elementaras lietam jus runajiet? pastastiet. redzu veiklas jaunus bernus1-5 gadiem , kas trauce cilvekiem iepirkties, mans suns veikala labak uzvedas ne ka jusu neaudzinati, netiri berni!!!!!!!!!!!

V vija 25.12.2006

Patreiz tiek pārdoti čihua kucēni (cena 600-850 Ls) un kāda ir garantija, ka viņi nebūs 4-5 kg smagi. Ir FCI dokumenti, ir līgums, tikai tādas garantijas gan neviens nedod. Jo, ja baros suni ar gaļu, nežēlos A vitamīnu utt., čihs var izaugt krietns makans.

J Jānis 25.12.2006

resns var buut , bet ielaks, gan nee, nevar tak vons paaraugt savu genetisku ieprogrametu augumu! tad japana, visi slikti eda, tapec neiizauga :). mulkibas par barosanu

L Lelde 25.12.2006

Nopērciet doga kucēnu un turiet pusbadā, bez vitamīniem, redzēs vai izaugs "genetisku ieprogrametu augumu". Sūds tur izaugs, augumā zem ceļa.

X x 25.12.2006

Es ieteiktu darīt tā-lai LKF patur kucēnu līdz 6mēn, un ja tad no čihua neizaug zilonis, tad var pirkt:))))))))))..............................................................................................600-850Ls par nezināmas izcelsmes kucēnu-vai nav tā kā par daudz gribēts?Nezinu,kas jāiedod bērnam, lai viņš pieaudzis būtu 3-4m garš un sērtu ap 200kg:))))))))))))TAUTA ATTOPIETIES, JŪS UZSKATA PAR IDIOTIEM!

J Jānis 26.12.2006

ticiet man , lidz 6 menesiem neviens netures majas kucenus, lab cik tas izmaksas viens, bet cilvekien ari ir jutas pret dzivnieku pieradis pie kucena!man 1 men kad bija kuceniem, visos kucenus paniema pa 700ls(1 gadu atpakal) un neprasija nekadus papirus! pat cilts rakstus nepanema skatities, un visi preciecigi. izauga 1kg-2,3kg kuceni

R Rita 27.12.2006

Es uzskatu, ka līgumu būtu vēlams slēgt, bet ja ir savstarpējā uzticēšanās, tad nav nepieciešamība. Un ja arī tiks noslēgts līgums, tad viņš ir spēkā tikai tad ja tiek sl''egts pie notāra, tašu jaunie īpašnieki parasti pažēlo naudiņu un atsakās. Šīs tēmas iesācējs izskatās pēc pilnīga analfabēta gan dzīvnieku, gan bērnu audzināšanā. Mēs visi esam zīdītāji, bet mūs atšķit tikai tas, ka cilvēki attīstās ilgāk, bet dzīvnieki lēnāk. Ja nemaldos Semjonovas kundzei visi radi ir neliela auguma, bet ģenētika ir sarežģīta lieta un viskas var sanākt. Iesaku palasīt vairāk literatūru, gan par ģenētiku, gan par dzīvnieku standartiem un audzēšanu un audzināšanu. Jā trepes ir bīstamas visiem kucēniem, ne tikai tādēļ, ka viņi var nokrist, bet arī tādēļ, ka deformējas kājas, bet tas ir kucēniem, kad suns ir ap 6 mēn un viņam viss ir nostabilizējies, tad var sākt kāpelēt utt. Līgumā tiešām ir jāmin kā ir jābaro un jāaudzina kucēns, jo visi cilvēki domā, ka ir gudrāki par audzētājiem un kad sāk kucēns augt lielāks, jo ir pārbarots, vai sāk deformēties kājas, jo nav nogriezti nagi vai sunim likta pārāk liela slodze, tad protams visā vainojams audzētājs, nevis jaunais īpašnieks. Tas parasti ir jāliek kā līguma pielikums. Kau lai arī to pieliek, tik un tā daudzi jaunie saimnieki neņem to vērā. Runājot par svaru, ir taisnība, ka tas ir atkarīgs no barošanas. Mani dzīvnieki parasti vienmēr izstādēs iziet uz BESTU un pat man gadījās, ka vienreiz es biju vienkārši pārbarojusi savu mīluli un tiesnesis man aizrādīja. Labi, ka tas bija pieaudzis, ja es pārbarotu bērnībā, tad Ar Dievu izstāzu karjera!!! Es sāku barot ar liesāku barību (tas nenozīmē, ka turēju badā, bet baroju ar pilnvērtīgu, bet ne treknu barību) un mans mīlulis atguva formu. Runājot par cenām. Es sapratu, ka jūs suni nopirkāt pa 200 Ls. Rodas jautājums, tad ko jūs gribat. Pa 200 Ls var nopirkt tikai toju bez ciltsrkstiem. Normāls tojs maksā no 300-700 Ls. Audzētāji savu vaislas materiālu ieved no ārzemēm, kur maksā ap 1000 Ls un šiem suņiem dēļ viņu mazā auguma dzimst tikai ap 1-2 kucēni un izņēmumu kārtā var būt ļīdz 4. Nevar mini sunītis dzemdēt tonnām. Un tagad parēķiniet cik reizes tādam mazam sunītim ir jāpiedzemdē, lai atpirktu sevi. Tā kā jūsu pīlītes ir bez iemesla. Un vēl pēc standarta Toi terjera normālais svars ir ap 3 Kg un augstums ne garāks par 30 cm. Iesaku palasīt FCI standartu!!!!! jo tie toji, kas sver 1,8-2 kg pat dzemdēt nevar, saku jums to pēc pieredzes. Tā kā pirms virināt savu mutīti, labāk uzziniet visu, jo savādāk izklausieties mazlietīes ļoti parasts un nekompetents, varbūt pat smieklīgs.

R Rita 27.12.2006

Jā ja suni vai kautvai bērnu barot ar mūsdienīgu pārtiku, tad tur ne tikai liels būs, bet ekstra liels. Kāda ir mūsdienu jaunatne, Ārprāc, gandŗīz visi ir ļoti pārauguši savus vecākus. Tas viss ir no pārtikas. Visiem vetārstiem tiek mācīts, kā paātrināt un palielināt gaļas putnu un lopu lielumu un ātrumu. Protams bar'jot tos ar hormoniem. Ko tad jūs gribat no maza šuneļa. Nedot viņam gaļu, vai barot ar sauso barību, kura sastāvā ir tie paši gaļas produkti un asis milti ar hormoniem, nedot biezpienu, jo pienu ražo ar hormoniem un antibiotikām sabarotās govis. Tas viss ir bezjēdzīgi. Ja jūs tik ļoti gribat sev super maziņu utt. sunīti, tad viņa uzturēšanai un barošanai ar eko pārtiku jums būs jāvelta lieli līdzekļi un ja jūs tādus variet veltīt, tad arī augsti kvalitatīvu suni pa 1000 Ls arī varēsiet atļauties un nebūs tad nebūs jāsarkst savas nezināšanas pēc. Kaut arī pērkot pa 1000 neviens nekad garantijas nedos, jo ģenētika ir neparedzama!

S sss 27.12.2006

Lasīt vajag uzmanīgāk pirms rakstīt! (Lielā padomu devēja! Trepes nav bīstamas? Absolūta analfabēte kinoloģijā. Čihua kucēnam ar savu vaļējo 'avotiņu' pat kritiens no viena pakāpiena var būt liktenīgs. Un suņa svars 50% ir atkarīgs no barošanas: kucēnu skatēs ir redzēti tādi pārbaroti pūpēži, kas ir 2X smagāki par pārējiem brāļiem.)

X x 28.12.2006

Nesaprotu, kadel tads satraukums?Ja jau viss, ko raksta temas aizsaceis, nebutu taisniba.Laikam jau ir taisniba, ka mulko naivos pircejus, ja taa satraucas:)Un es teikshu OHO-1000Ls par vienu suni, tas tik ir bisnes!

R Rita 28.12.2006

Es domāju, ka te dažs labs nesaprot neko no tā un domā, ka kucēnu pārdevēji tikai kāš naudu. Jūs pamēģinat sākt ar to nodarbotoes un tad mēs parunāsim vai tas tiešām ir labs bizness un tik ļoti ienesīgs kā jūs domājat. Nejau suņu audzētāji ir tie lielie pelņītāji, bet gan klubi. Jūs vienkārši ar to neesat saskārušies. Jā līgums ir jāslēdz un tur jāmin gan vienas gan otras puses pienākumi, jo pircēji arī pārāk vieglprātīgi attiecas pret dzīvām radībiņām, itkā tā būtu manta!