Krāpniece - Fake pirkums SS.lv - DPD kurjers/ Мошенница - Krāpšana

Labvakar, nu tad beidzot arī man trāpījās krāpnieki! Visa sarakste ir lejā, īsi sākot šī krāpniece uzdod ļoti daudz jautājumus, visu laiku ir online whatsapā, tad viņa piedāvā pārsūtīt jums naudu uz jūsu kontu un viņai nosūtīt preci ar dpd, jo lūk viņa dzīvo strenčos un nevar uz vietas iegādāties šo preci un der tikai dpd. Ja jūs piektrītat, viņa piedāvā jums nosūtīt preci ar dpd kurjera palīdzību un tad notiek krāpniecība.
Viņas jauns telefona numurs - +37120551972 (domāju, kārtēja zz karte, izmeklējot google un fb, secināju ka šīs te "cilvēks" maina tel. Numuru 1x mēnesī.

Добрый вечер, вот и до меня добрались мошенники!
Вся переписка и его схема ниже, история стара как мир, сразу же напрягло словосочетание - "курьерская доставка", что-то ёкнуло в сердце и решила проверить "барышню" по фото в гугле и как же я была "удивлена" что мошенник даже не удосужился поменять фото и продолжил с этим же фальшивым фото разводить людей.
Номер мошенника - +37120551972 (скорее-всего zz, которую поменяет в скором времени, ибо ранее этот же мошенник фигурировал с другими номерами телефона.

I Info 22.02.2022

Šis ir jauns krāpniecības veids, lai iegūtu lētticīgo bankas datus.
Man arī bija līdzīga situācija, uzmācīgi caur whatsapp gribēja lai preci sūta ar kurjeru. Whatsapp uzrakstīju šādiem personāžiem, ka esmu ziņojusi policijai, uzreiz interese pārgāja.

Z Ziema3 27.09.2022

[11:15 am, 27/09/2022] Rūta: https://omniva.lv.order-track.shop/order/724117864
[11:20 am, 27/09/2022] Rūta: +37124921120 šis ir krāpniecības veids, prasa uzrādīt kartes datus, lai droši ar Omnivas kurjeru saņemtu lietas, ko Tu pārdod. Es vakar gandrīz uzķēros, man ss.com ir ielikts sludinājums. Omniva šodien apstiprināja, ka lapa ir viltojums!

R Ralfs M. 04.04.2023

апрель 2023: Продолжают "покупать" товары таким же образом. В итоге кидают ссылку на
Dpd.lv.order-track.shop

+371 26 309 287