KRĀJBANKA

Neiesaku noformēt kredītu arī šajā bankā. Pat neņemot vērā faktu, ka banka pati par sevi ĻOTI lēni strādā - pat ja bankā ir divi klienti parastas darba dienas pēcpusdienā, nāksies gaidīt vismaz 15 minūtes. Šobrīd TV rāda "Krājbankas" patēriņa kredīta ātru un ērtu noformēšanu. Absolūtas muļķības! Pirmkārt, man vajadzēja uz banku iet 3 reizes, lai varētu noformēt pieteikumu. Piezvanīja man 2 dienas vēlāk nekā solija. Un pateica, ka kredīta piešķiršana tika liegta, jo es kā muļķe ieminējos darbiniecei, ka plānoju meklēt jaunu darbu (protams, lielāka atalgojuma meklējumos). Viņi to saprata tā, ka mani atlaiž no darba, un tādēļ es neesmu uzticams kredītņēmējs! Nu ir labi, ka tā, jo tagad esmu saņēmusi kredītu CITĀ vietā un tiešām - ĒRTI un ĀTRI.

. . 16.05.2007

Esmu Krājbankas klientu apkalpošanas centra vadītājs .neteiktu, ka Krājbanka lēni strādā. Vienkārši klienti ir nepacietīgi. Ziniet teicienu- "dots pret dotu". Par kredīta izsniegšanu- kurā filiālē Jūs esat griezušies? Par tādām muļķībām kā neuzticams kredītņemējs- nemaz neesmu dzirdējis. Ja klienta ienākumi nav pietiekoši un/vai uz doto brīdi klientam nav darba, tad atvainojiet- no kāda ienākuma vieda Jūs maksāsies kredīta ikmēneša maksājumu.Ja ir vēlēšanas varat nosūtīt papildus komentāru, tad sazināsimies un aprunāsim Jūsu kredītu. Par citām kredītiestādēm: GE Money piedāvā vid. no 18-39% gadā, NorvikBanka: 17-25%, BIG (laikam) no 24-40% Mēs piedāvājam: 12-20%. Ir iespēja uz 12% novilk procentu likmi. Vajag vēlēšanās.

. . 16.05.2007

L Lolita 06.01.2010

krājbankas darbs ir tendēts uz nabaga ļautiņu aplaupīšanu. ja gribat ņemt kredītu šajā baknkā, tad rēķinieties, ka atdot dabūsiet divas vai pat trīs reizes vairāk kā paņēmāt. Par šīs bankas darba stratēģiju nevaru teikt neviena laba vārda. Esmu šokēta par kredītu uzraudzības daļas speciālistu darbu un attieksmi pret klientiem. Es brīnos kā ar tādu attieksmi darbinieki tur vēl strādā, laikam jau bankas vadībai vienaalga kādi ir darbinieki, ka tik izspiež no cilvēkiem naudu. Cilvēcību un sapratni no šiem darboņiem nesagaidīsiet, pretimnākšanas grūtībās nonākušajiem nekādas, tikai draudi par lietas nodošanu trešajām personām. Krājbankā problēmas nerisina, kā tas notiek citās bankās, kur cilvēkam tiek piedāvāti vairāki varianti problēmu risināšanai, lai katrs var izvēlēties sev piemērotāko. Šī ir vissliktākā banka Latvijā, laupītāju banka, nekādā gadījumā neņemiet kredītu krājbankā, aplaupīs līdz apakšbiksēm. Kredīta noformēšana aizņem kadu nedēļu, ja Svedbankā tas notiek dažu minūšu laikā un ir ļoti laipna apkalpošana, ko nevar teikt par krājbanku.