www.sudzibas.lv K.R. Katrinas Rozkovas sadisms pret suniem

K.R. - Katrinas Rozkovas sadisms pret suniem

Nekada gadija neperciet kucenus no sis sievietes. Vina sunus ieved no Lietuvas, kas ir slimi ar nearstejamu virusu, ka rezultata pars dienas pec milulja nopirksanas tas nomirst.
So sievieti sauc Katriina Rozkova, dzivo Bolderaja keramikas iela 2-78.
Vina katru nedelu maina savus sludinajumus gan ss.lv, gan reklama.lv.
Saka, ka suni poteti ar visiem papiriem - melo.
Majas briesmigs bardaks un divi berni.
ESIET UZMANIGI NEUZKERATIES UZ SIS DZIVNIEKU SADISTES!!!

S suns 26.08.2010

Nošaut nolādēto kropli! Un kaut viņai pašai bērni apsprāgtu!!! Dzirdi, tu Rožkova, smerdele!

S suse 26.08.2010

Kāpēc pieļauj šādas nelietības? Tik nelietīgs cilvēks ir jātiesā pēc visas bardzības

M Mazā 27.08.2010

Žēl tos sunīšus, kas cieš, bet reāli, ja viņa pārdeva slimus sunīšus ar to neārstejamo slimību, tad pārējiem ir tas pats tur..visiem! Šitādu uz Tautas Balsi vai Bez Tabu nodot un uzsūtīt PVD!!

A Agnese 27.08.2010

Tai kroplei ne tikai vienu nopienu instanci ka PVD bet veselas 5 vajag uzsutit

B blusina 29.08.2010

Bet kaadeel nekur citur nevar dzirdeet par siis sievietes nekrietnibam, bet tikai suudziibinu portaalaa???!
ja jau taa buutu, tad cilveeki, kuri iegaadaajusies pie siis personas sunus buutu jau sen pie dziivnieku paarstaavjiem aizgaajusi, uz pvd, kaa arii buutu bez tabu un tautas balsii briidinaajums izskaneejis-bet nekaa!
Atcerieties, viens ir teikt, otrs dariit!

I IlzeKikai 29.08.2010

neuztraucies, šoreiz viņa sveikā netiks un viņas vetārste arī nē ;)

š Šausmas 06.09.2010

Komentēja: Suns 26-08-2010 [nosūtīt e-pastu]

Labi, tas ir briesmīgi un ir jāiet kkur tālāk ar šo sūdzību uz bez tabu un tauas balsi, bet kādēl jānovēl kkas TIK briesmīgs viņas bērniem ? Viņi jau nav vainīgi, ka viņiem tāda māte ! Stulbi...

A Anna 21.01.2011

Mīļie cilvēķi!Taču sūdzaties!Mēs arī iekritam, nopērkot pie viņiem, ārstējam veselu gadu, ļoti daudz naudas iztērējām.Mēs dzirdējām, ka žurnālisti jau sākuši izmeklējumu, jo briesmīģi daudz sūdzības, palasiet tālāk, tur 12 lpp pilnas ar sūdzībām.Viņiem ir apm 5-6 tel nr, vairāķi e-mail, suņi no Lietuvas un Polijas, ļoti daudz liek sludinājumus par 180 LS, strādā"suņu fabrika", savus pers, jorkus piedāvā apskatīt, ka kucēnu vecakus.Mēs paši visu izpētijām viņu sludinājumos, bet pagāja jau daudz laika, lai atsākt, jo viss laiks aiziet slimnieka aprūpei.Arī ir šaubas par vet.pases ierakstu atbilstību un pirmo attārpošanu, par veter.pasēm arī ir jautājumi, bet visu vajag pārbaudīt atteicīgām instancēm, tāpēc nevajag klusēt, jo aiziet laiks, ka mūu gadījumā.

M marijazeltina 21.01.2011

te izskatas ta par apmelojumiem jamaksa . un par sunisiem draud kriminala atbildiba un realais cietumsods. tas notejkts ar eiropas savienibas likumu un kur atrodamies mes eiropas savienibas valstis un brivo latviju mes esam zaudejusi un visi eiropas likumi attiecas ari uz mums. un eiropas savienibas likumos ta ir rakstits.