Kosmetologs Leila, Antonijas 24, Rīga - Slikts serviss

Laikam pirmo reizi rakstu sliktu atsauksmi par skaistumkopšanas procedūrām, bet meitenes jā gribat tiešām labu rezultātu es neiesāku taisīt botoksa procedūras pie šīs personas. Ne visas procedūras pie viņas ir sliktas, bet savu darbu līdz galam un kvalitatīvi cilvēks izpildīt nevarēja. Kā visas meitenes es gribēju būt jauna un Skaista un uzticēju savu seju leilai, no pirmās reizes viņai nesanāca kvalitatīvi uztaisīt starpuzacu zonu, lai viņa būtu nekustīga, no otras arī uz trešo reizi viņa vienkārši izlēma ignorēt mani, un nepabeidza savu darbu, es izmetu naudu miskaste. Domāju ka tā ir manas sejas vaina, bet ne izradās, ka ne man vienīgai viņa nevar no pirmās reizes likvidēt grumbas, un kā pie citiem meistariem tā tas nenotiek, viss tik superīgi sanāk no pirmās reizes. Labāk pārmaksājiet un taisiet botoksa procedūras pie citiem kosmetologiem!

K komentātors007 17.11.2022

Es tieši pretēji par šo kosmetologu varu teikt tikai un vienīgi pozitīvas atsauksmes , ko jūsu gadījumā nozīmē ielaist botoxu ,tā ,lai ir nekustīga seja? Viņa kā reiz taisa tādas injekcijas ,lai seja paliek kustīga un grumbas aizpildītas , ja jūs vairāk painteresētos , tad zinātu ,ka to darīja agrāk ,ielaida lielas devas un seja palika nekustīga ,kas ir pilnīgi nepareizi. Pamēģiniet sev iemest sejā ķieģeli , iespējams iegūsiet vēlamo efektu .

R Ray Ray 03.02.2023

piekritu Aleksaa teiktajam, samaksaju 150 eur par starpuzacu un pieres botox, vajadzeja papildinat ko vinja izdarija bez maksas, bet treso reizi vina vnk ignoreja un neatbildeja uz sms