www.sudzibas.lv Kosmetoloģijas koledža ko variet pateikt par šo koledžu?

Kosmetoloģijas koledža - ko variet pateikt par šo koledžu?

Sveiki! Varbūt kāds/a ir mācījies tur vai ko dzīrdējis, vai tur viss ir ok, vai nečakarē? Ļoti intersanti man būtu zināt visu, jo apsveru domu tur iet studēt!

K

L Laine 23.11.2011

huinja!!

K kleo 24.11.2011

tikai neej uz LP PSUK vai kaa to koledzu sauc. labak tad kosmetologijas! tur straadaa cruel people.

A Anta 24.11.2011

Murgs

E Ella 25.11.2011

nuu katram ir savaadaak kur vins labak vai sliktaak juutas :)))

K kleo 25.11.2011

PAR ČAKARĒŠANU UN CITĀDĀM NEBŪŠANĀM DAŽI STIPRI PĀRSPĪLĒ!!! UN ARĪ SKOLOTĀJI IR TIKAI CILVĒKI UN IR DAŽĀDI!

K Kristine999 24.05.2012

šajā skolā vismaz pasniedz cilvēcīgi cilvēki. Un ne jau kursus beiguši, bet gan lektori un docenti no Rsu, Lu un citām skolām. Kā arī, protams, ārsti.
Zināšanas tiek iedotas ļoti labas. Visgalvenākais "darvas lējējs" ir viņu direktore Nellija, kura pat savas skolas mājaslapā taisa pamatīgu antireklāmu Kosmetoloģijas koledžai. Protams, katrs aizstāvēs savu skolu, bet nu KK vismaz nedara tik zemiski kā `cienītā` Nellija.

K Kristine999 24.05.2012

atvainojos par kļūdu:

Visgalvenākais "darvas lējējs" ir Kosmētikas skolas studenti un viņu direktore Nellija, kura pat savas skolas mājaslapā taisa pamatīgu antireklāmu Kosmetoloģijas koledžai. Protams, katrs aizstāvēs savu skolu, bet nu KK vismaz nedara tik zemiski kā `cienītā` Nellija.