www.sudzibas.lv Kosmetoloģija Pakalpojuma kvalitāte, cena un maldināšana

Kosmetoloģija - Pakalpojuma kvalitāte, cena un maldināšana

Vēlos izteikties par Čaka ielas salonā STRAUME strādājošo kosmetoloģi INGU OZERI. Salonam Straume nav ne vainas, viedoklis - pret konkrētu personu. Tiem, kas vēlas apmeklēt kosmetoloģi INGU OZERI vai likt pie viņas skropstas, iesaku noskaidrot cenu. Viņa pakalpojuma beigās paprasa neadekvāti augstu cenu, pierēķina klāt dīvainas manipulācijas, kuras citiem meistariem iekrīt vienā pakalpojumā, kā arī nebrīdina par cenas maiņu pirms pakalpojuma sākuma. ļoti uz naudu orientēta sieviete un nesniedz cenai atbilstošu pakalpojumu, kā arī šmugulējas ar kosmētiku un materiālu. IESAKU UZMANĪTIES VAI VISMAZ PĀRLIECINĀTIES pie šīs personas pirms pakalpojuma saņemšanas par to, ko un par cik ar Jums darīs!!!

U

R Raivis 07.07.2009

Peec latvijas likumdoshanas tu vari vispaar nemaksaat, ja tevi neapmierina kvalitaate.