kosmētikas veikali - testeri

Labdien, vienkārši rakstu, lai padalītos ar saviem novērojumiem. Kā jau katra sieviete bieži pērku kosmētiku (cenšos protams pirkt labu un kvalitatīvu), un lūk ko es novēroju, tieši tagad krīzes laikā, kad jāpiesaista klienti un jāpacenšās nepazaudēt jau esošos, pārdevēji spītīgi turpina dot par pirkumu kaut kādus nevienam navajadzīgus testerīšus, ja smaržās tad pašas pretīgākās, ja cita kosmētika, tad vai nu kkas vecs vai piemēram ziemā - sauļošanas krēmu!!! Bet vairuma gadījumos testerīšu vispār nedod!!!ārprāts, pārdevējas sagrābj sev visus testerīšus un nevienam neko nedod!!!kas par savtīgumu, mīļie veikalu vadītāji, lūdzu pakontrolējet savus darbiniekus...kur viņi liek tos testerus - sev kabatās vai piedāvā klientam???es jau klusēju par to, ka pie mums dod testerus kā pateicību par pirkumu, ārzemēs gan dod un pats pircējs var paprasīt testeru nepērkot neko, bet tikai lai izmēģinātu attiecīgo produktu, pie mums ir kāda mēģinājusi prasīt testeros kko konkrētu, pie tām vēl nepērkot produktu? tad noteikti redzējat pārdevējas sejas izteiksmi...žēl, ka tā...tomēr tādiem veikaliem kā body shop, kolonna, kristiana, douglas būtu vērts par to aizdomāties!!!

A Augusts 14.03.2011

Mjāāā. Bet man visvairāk nepatīk kā dažas jaunās pārdevējas, tādas kurām jau pēc sejas var pateikt ''zaraza''', kuras pat nesveicinās un skatās ar iedomīgu sejas izteiksmi, vienkārši pretīgas tādas pārdevējas...!
Daudzas vsp nemāk apkalpot un kko dirš visu laiku un tēlo...kauns!

E Eseessesesesesees 14.03.2011

Tu taa esi sasegusi uz saviem testeriem - vai taadaa veidaa ieguusti visu savu kosmeetiku?!??

K Kaulainā 15.03.2011

Tas ir sen zināms fakts, ka lūpukrāsu izgatavo no apsēklošanai nederīgās buļļu spermas.

K kadetiite 15.03.2011

nezinu kā citos veikalos, bet Body Shopa mierīgi var uzprasīt krēma paraudziņu, lai var izmēģināt! to ieleik mazā, mazā, laikam aptuveni 10-15 grami "bundžiņā"

E EX 17.03.2011

Tieši tā...tagad krīzes laikā arī uņēmumos ir krīze un paraudziņu nau čupām lai dalītu katram pirkumam!!! ja dosim klientiem, kuri iepērkas pa 5ls, nebūs klientiem kas pērkas pa 50ls. Tur ir tā godības pakāpe. un dod klientiem kurri nepērk...otrā dienā būs klāt vēl un teiks lai dot vēl ... un tā kāmēr viņiem neatteiks-vienkārši dzīvos uz paraudziņiem. Stāstu no savas prakses!!

M Mudīte 17.03.2011

Nu baigā nabadzīte! Man vispār neko tur nepārdod, saka, ka esmu ne tur iegājusi... Kāpēc tā? :(

L liana 20.03.2011

Par provītēm un testeriem!
Cienītās pircējas, jūs vainojat meitenes kaut neko no iekšējās virtuves, kas notiek veikalos nezinat. Šobrīd pārdevēja sev pat vienu visniecīgāko paraudziņu nav tiesīga paņemt. Jo tas jau ir noziegums, un paraudziņus neļauj kuram katram dalīt, jo viņu ir tik maz, ka 2 dienās viss tiek ar visu taupīšanu izdalīts. Un kādus nu piegādātāji paraudziņus atsūta, tādi nu tiek arī doti. Veikalos nav provīšu izvēle kā ārzemēs un nejau nabaga meitenes, kas par kapeikām tur strādā ir pie kaut kā vainīgas. Saprotiet arī viņas, pārdevēja neizdod rīkojumu, bet tikai tos pilda.

L L 21.03.2011

Man gan Kolonnā vienmēr iedod testeri produktiem, kurus vēlos pamēģināt.

S Sintija 14.04.2011

Es vienreiz biju iegājusi parfimērijas nodaļā, lai nopirktu sev smaržas un ilgi nevarēju izvēlēties. Beigās biju tik saošņājusies, ka vairs nevarēju atšķirt aromātus. Vajadzēja paostīt kafijas graudus, bet par brīnumu tādu veikalā nebija! Tad pajautāju pārdevējai, kas par lietu un viņa man piedāvāja nopirsties un paošņāt, saka, ka labi palīdzot un ka visi šajā veikalā tā dara. Un tiešām palīdzēja.