korupcija,mafija, izspiešana - krāpšana

ārste Dr.Māra Jumeja psihiatre atļaujas pacientiem bet viņasprāt īstiem slimniekiem aiz aizvērtām durvīm uzdot neadekvātus jautājumus piemēram par to kāda ir pārējo ģimenes locekļu alga...grūti iedomāties kāds varētu būt nākamais lūgums ja atbilde varētu būt "pietiekoši liela" ceru uz attiecīgu attieksmi pret viņu visā šajā Māras zemītē..

K kā_tā_var 11.09.2016

Varbūt jautājums tika pārprasts un domāts, vai spēs iegādāties nepieciešamos medikamentus?!
ārstiem bieži tomēr jāpaceļ finanšu jautājumi, lai cik nepatīkami tas daudziem ir.
Personīgi nepazīstu šo psihiatri, bet pēc tik īsa paskaidrojuma grūti spriest par viņa ''nolūkiem'' vai vienkārši pārprsatu situāciju.

Tas ir vienkārši briesmīgi, ka dēļ medicīnas dārdzības daudzi garīgi slimi cilvēki, nevar saņemt pienācīgu ārstēšanu.