Korbotex.lv - Maldināšana

Vēlos pabrīdinat citus cilvēkus! Lūdzu ignorējiet online veikalu korbotex.lv izmanto lētticīgus cilvēkus. Pasūtīju preci viņu veikala uz vairāk kā 1000€ attieksme bija laba līdz tam brīdim, kāmēr nesaņēma naudu. 1 septembrī pārskaitīju viņiem naudu. Mājas lapā ir teikts, prece tiks piegādāta 7-10 dienu laika. Kad nauda tika saņemta, pēc 4-5 dienām es viņiem e-pasta pajautāju, vai or zināma precīza piegādes diena, jo vēlos ieplānot savu laiku. To e-pastu ignorēja, pēc dažām dienām vēlreiz uzrakstīju, atkal ignorēja, tad vēl pēc dažām dienām atkal uzrakstīju, neatbild! Sazvanīt man viņus nebūs iespējams. Palīdzu paziņai pazvanīt, protams pacēla telfonu, jo zvanīja no cita nr. Attieksme bija riebīga, tāda sajūta, ko tu vispār zvani man (stāsta paziņa) ar mocībām saņemu atbildi, prece būs 15 septembri. Protams prece tajā diena nav. Piedraudēju ar policiju, jo jūtos apkrāpts, uz telf, neatbild, e-pastu neatbid nākamajā diena, tas ir šodien, atbild. Ziniet ir kādas aizķeršanās un preci varēsim piegādāt vēl pēc 8-10 dienām. Viņi Saka, labāk uzrakstiet iesniegumu, par naudas atgriešanu un kad prece būs pie mums, tad varēsiet tie nopirkt.
Lūdzu nepērciet pilnīgi neko no šī online veikala. Starp citu, tas ir tas pats veikals, kas proffit.lv zvanīju 10min iepriekš uz proffit un fona bija bērnu skaņas. Tas ir viens un tas pats cilvēks, kurš cenšas negodīgi nopelnīt sev naudu.

Vairāk sūdzības par Korbotex.lv

P Pret Krapniekiem 15.09.2020

Pilnīgi piekrītu , tas ir tas pats kas proffit.lv un maksimum.lv - viņu jauns veikals ar tiem pašiem rekvizītiem kas proffit.lv . iesaku rakstīt salidzini.lv administrācijai.

J jjayz 16 st atpakaļ

Vai kādam ir izdevies atgūt naudu vai preci? Zvanu viņiem katru dienu, viena atruna pēc otras.