www.sudzibas.lv Korbotex Мошенничество

Korbotex - Мошенничество

Ir veicis atmiņas kartes MicroSDXC - 25.09.2020. Es samaksāju rēķinu, es samaksāju. Piezvanīja operators un paziņoja, ka pasūtījums būs pēc 7 dienām. Pēc minētā termiņa es neko nesaņēmu, piezvanīju vēlreiz, saņēmu atbildi, ka prece ieradīsies vēl pēc 7 dienām. Pēc 10 dienām zvanīšana neizdevās, uz tālruni neatbild, bet pašlaik tālrunis ir izslēgts.

Pārdevēja dati:
SIA MAKU GROUP
Reg Nr: 43603071551
PVN Nr: LV43603071551
Jur adrese: Lāčplēša iela 37, Rīga, LV-1011
Bank: PAYSERA LT
IBAN: LT453500010006474361
Swift: EVIULT21XXX

Tā nav pirmā reize, kad saskaras ar šādiem krāpniekiem. Piedāvāju VISIEM! patērētājiem nekad nedarīt priekšapmaksu par preci! Ja pārdevējs ņem priekšapmaksu par preci, tad viņam nav apgrozāmo līdzekļu, bet tas liecina, ka pārdevējs jebkurā brīdī var kļūt nemaksātspējīgs un jūs zaudēsiet savu naudu. Parasti šādiem krāpniekiem ir lētāk nekā pārējiem interneta veikaliem, esiet modri un uzmanīgi!

Kāpēc līdz šim nav slēgta tīmekļa vietne - korbotex.lv?

Сделал заказ карты памяти microSDXC - 25.09.2020. Пришёл счёт на оплату, я сразу оплатил. Позвонил оператор и сообщил, что заказ будет через 7 дней. Через указанный срок я ничего не получил, позвонил ещё раз, получил ответ, что товар придёт ещё через 7 дней. Через 10 дней дозвониться не удалось, на телефон не отвечают, а сейчас телефон вообще отключен.
Данные продавца:
SIA MAKU GROUP
Reg Nr: 43603071551
PVN Nr: LV43603071551
Jur adrese: Lāčplēša iela 37, Rīga, LV-1011
Bank: PAYSERA LT
IBAN: LT453500010006474361
Swift: EVIULT21XXX
Это не первый случай сталкивания с такими мошенниками. Предлагаю ВСЕМ! потребителям никогда не делать предоплату за товар! Если продавец берёт предоплату за товар, значит у него нет оборотных средств, а это говорит о том, что продавец в любой момент может стать не платежеспособным и вы потеряете свои деньги. Как правило у таких мошенников товар дешевле, чем у остальных интернет магазинов, будьте бдительны и внимательны!
Почему до сих пор не закрыли сайт - korbotex.lv !?

R

E Evita Geka 20.10.2020
Krāpšana

Pasūtijām bērnam dzimšanas dienas dāvanu Korbotex,kā rezultātā nav ne dāvanas ne naudas.Uz telef.zvaniem neviens neatbild, kā arī uz e pastiem.Ļoti skumīgi,ka tiek cilvēkiem tā izkrāpta nauda.Cerams,ka PTA rīkosies atbilstoši likumiem.