Korbotex - Krāpšana

Pasūtījām preci, apmaksājām uzreiz, komunikācija no veikala puses - nulle. Zvanījām vairākas reizes, tad, kad klausule vēl tika celta, tad komunikācija bija nelaipna, visu laiku atrunas, ka prece jāgaida. Kad bija pagājis laiks, kas pārsniedza visus termiņus, lūdzu atgriezt naudu. Solīja to atgriezt 1-2 darba dienu laikā, bet, protams, neatgrieza. Šobrīd uz zvaniem tālruņa nr. 60000080 abonents vairs neatbild. Skan tikai mūzika. Mājas lapā lielākai daļai preču saliktas nereālas Cenas ar 4 un vairāk nullēm, lai salidzini.lv šis kantoris vairs neuzlēktu kā pirmais (kā tas bija iepriekš, uz ko arī uzķērāmies) . Šodien iesniedzu iesniegumu policijā krimināllietas ierosināšanai un aicinu to darīt pilnīgi visiem, kuri atrodas līdzīgā situācijā. Šādiem neliešiem ir jātiek sodītiem.

A ab24 20.10.2020

Izskatās, ka šis Šaraškina kantora būs paspējis apkrāpt vairākus simtus savu klientu un piesavināties viņu naudu. Afēra turpinājās līdz brīdim, kad 15.10 salidzini.lv izmeta korbotex no savas cenu salīdzināšanas lapas, kas blēžiem nozīmēja klientu, pasūtījumu un ienākošās naudas plūsmas beigas un bija signāls viņiem, ka laiks tīt makšķeri. Tāpēc arī nākamajā dienā korbotex.lv lapa bija atņirgusies, uz telefonu un epastiem neviens neatbildēja. Domāju, ka visiem cietušajiem laiks iesniegt sūdzību PTAC un iesniegumu policijā krimināllietas ierosināšanai par krāpšanu un viņu naudas piesavināšanos. Cik zinu, to var izdarīt caur latvija.lv . Svarīgi pievienot pierādījumus - rēķinus, epastus, maksājumus. Cerams, ka policija rīkosies operatīvi un izvilks no alām visas korbotex žurkas, kuras organizēja un realizēja krāpnieciskās darbības, līdz pašam pēdējam brīdim ar putām uz lūpām klabinot savas melīgās frāzes - "mēs vienmēr esam sasniedzami" un "mēs vienmēr izpildām savas saistības pret klientiem". Galvenais ir neļaut blēžiem izsprukt sveikā, maskējoties ar "neveiksmīgu biznesu", bet gan sekmēt notiesājošu spriedumu krimināllietā, kā arī zaudējumu piedziņu.

B BYa 21.10.2020

Jūs cerat ka policija palīdzes ? Mani arī piečakarēja 05.10.2020 rēķins, vel gaidu preci HA HA.

Vagons Komā 21.10.2020

Labāk visu pirkt veikala

Dattebane 21.10.2020

Re kā! Tagad daudziem ir hobijs apkrāpt pircējus.

A ab24 21.10.2020

Mjā, juku un krīžu laikos vienmēr virspusē uzpeld sabiedrības padibenes, kuras cenšas nosmelt "krējumu". Cerēsim, ka Korbotex censoņus sagaida tāds pats liktenis - skats uz rūtotu sauli - kā šos pisnesmeņus -

M matrjowka81 22.10.2020

У меня такая же ситуация, завтра буду подавать заявление в полицию.