Kopideja.lv - Uz grunti

Nu, bēdīgi, ka ir tādi ne-pro admini kā martinecs, kas uzlika man (ne-čīterim) permaban it kā par wh, lai gan es ne reizi savā mūžā neesmu lietojis čītus. Mēs pat, varbūt, varētu sarunāt, ka tu ienāc manā kompī ar ultravnc vai ar kādu citu attālinātās darbavirsmas tūli un iečeko pats, kas darās manā kompī. Tu neatrastu nekādas čītu pēdas ne pirms ne pēc manas spēlēšanas serverī. Tiesa gan, man par šo serveri ir, botgans tur ir aizliegts, tāpat arī šīlds.

P. S. Jā, ko aizmirsu piebilst: bana detaļas, kā arī demo man esot jāskatās cs. Kopideja.lv forumā, taču to es nevaru aplūkot, ja es neesmu reģistrējies, savukārt reģistrēties nemaz nav iespējams, jo apstiprinājums nenāk ne uz gmail ne uz inbox. Dziļi bēdīgs ir gan serveris, gan tā webs. Kamēr ne-čīteri tiek banoti, tikmēr čīteru tur ir vairāk kā sajēgas. Neiesaku nevienam šo serveri. Tava pakaļa tiks ownota by čīteris.

B

Komentāri (14)

V Viecha 25.06.2012

Sāksim ar to, ka katrs admins var kļūdīties vai pieprasīt demo vai screens forumā.
Ja tev ir vienalga, uz šo serveri, kurā tu tomēr gribi spēlēt, kāpēc vajadzīga tāda attieksme un reģistrēties mājaslapā ar trim dažādiem nikiem ? mājaslapa ir pārveidošanas versijā, tapēc dotais izskatas nav nekāds ( vajadzētu iemācīties lasīt vai kādam pajautāt, pirms runā/raksti). gmail un inbox un vēl citi epasti reģistrācijas ziņojumus met spam kastītēs vai arī viņi to uzskata par tīru spam un dzēš ārā. mājaslapā pagaidām reģistrācija ir uz emailu un administratora apstiprinājumu. lai pagaidām, kamēr notiek remonta darbi, nesāktos stulbu niku regošana u.c.
Katram serverim, mājaslapai vai kādam citam Community ir savi aspekti, kā arī noteikumi, gribi redzēt banus u.c. ? - reģistrējies. un vēl viena būtiska, lieta, kad tu ienāc serverī, tev uzrāda, ka tavā cstrike mapē sāk rakstīt nosaukums.dem - tas ir autodemorecorders, kas raksta tev demo. to tev arī laikam nesaprast. Katrs serveris, liek pluginus, kādus uzskata par vajadzīgiem, tas pats atiecas uz ieročiem.
Cilvēks ir apbižojies par to, ka viņam uzlika banu, patiess prieks par to, iedomājies, skolā varēsi lielīties tagad, ka tu esi liels PRO.
Vēl viena lieta, kurā serverī tu esi manījis, ka 24/7, jā 24/7 ir admins ?

P.S. Un vispārīgi man patīk tava sūdzība, iekš sūdzības :) prieks.
P.S.S. Varu visiem pateikt, to, ka ir daudz cilvēku, ne tikai botu gans, kurš saka ka šis serveris viņam ir vienaldzīgs, bet pēc pieredzes varu pateikt, to ka pēc pāris dienām viņš būs atpakaļ serverī un spēlēs, itkā nekas nebūtu noticis ;)

Viecha (MAIN) @ cs.kopideja.lv

B Botu_gans 25.06.2012

:D :D :D
1. Ja admins kļūdās, tātad sūdīgs admins. Nav jau pirmā reize. Agrāk SUNSHINE nobanoja mani par to, ka es traucēju čīterim spēlēt. Pēc mana situācijas izklāsta, protams, atbanoja un nobanoja īsto čīteri. Protams, ka jebkurš cilvēks būtu nikns, ka viņu nobano bez iemesla. + forumā jau arī nav iespējams normāli piereģistrēties. Pat, ja es vēlāk būtu vēlējies izdzēst šo sūdzību, tas tāpat nav iespējams. Bet, par laimi, es nevēlos.

2. Varbūt, toreiz, kad mani nobanoja, es vēlējos spēlēt šajā serverī. Tagad gan vairs nevēlos. Tu jau laikam nesaprati, ka ar trim nikiem reģistrējos, tāpēc ka pirmais neaizgāja. Cik ilgi es varu gaidīt to admina apstiprinājumu? Dienu, divas? Es vienkārši mēģināju ar dažādiem epastiem reģistrēties, jo domāju, ka tas ir pie vainas. Un spama mapītes pārbaudīju, tur arī nebija nekāda apstiprinājuma. Ja ar pirmo reizi būtu izdevies, es nemaz nebūtu mēģinājis otro un trešo reizi. Kauns, ka jūsu krutā lapa neņem pretī tik populāru epasta provaideri, kā gmail.

3. Lasīt māku un to, ka lapa ir pārveidošanas stadijā es redzu jau gadiem. Atceros, ka tu jau pirms ilga laika serverī runāji par tām ģeniālajām pārmaiņām. Vēl joprojām nekas tur nekust uz priekšu. Drīzāk uz atpakaļu. Viss tur iet arvien sliktāk. Lapu tu "taisi" praktiski viens un esi tik slinks (vai arī tev nav laika), ka tās pārmaiņas ir lēnākas nekā gliemezis. Par kādām pārmaiņām tur vispār var būt runa? Nekā tur tajā lapā nav, izņemot Shoutbox, forumu ar 5 tematiem, banlisti un uz doto brīdi nedarbojošos status. Pietam, jūsu lapa nemaz nav pieejama 24h diennaktī, jo bieži met 403 erroru.

4. Jūsu serverim noteikumu NAV. Vecos izdzēsāt, bet lai uzrakstītu jaunus, esat pārāk slinki. Bet, toties forumā pie sūdzībām gan, kad kāds uzliek, piemēram, ne tādus modeļus cilvēkiem, jūsu admini (Martinecs) uzreiz piesauc kaut kādus noteikumus. Kur? Parādi? Teorētiski es varētu čītot un tu nedrīkstētu mest mani ārā, jo noteikumu nav. Noteikumus admini izdomā on-the-fly. Balstās tīri uz kaut kādiem saviem pieņēmumiem.

5. Tas, ka cstrike mapē kopideja ieraksta PUB.dem, man ir vairāk nekā skaidrs.

6. Par ieročiem, njā, tev laikam bail, ka es ownošu tavu pakaļu ar botganu, tāpēc (manis dēļ) tu to aizliedzi. Atceros kā šodien. Atstāji tikai sev labvēlīgo AWP, nevis man labvēlīgo botganu. Tev nešķiet, ka tā ir diskriminācija? Tad vajadzēja aizliegt AWP arī, lai visi būtu vienlīdzīgi, nevis daži pro pārāki. Nez kāpēc citiem serveriem ar to nav nekādu problēmu. Ka visi ieroči, ta visi. Mācies sadzīvot ar botganu, tāpat kā es mācos sadzīvot ar AWP.

7. Vispār jau tas ir pagodinājums, ka mani izbanoja cipa par WH. Adminam tiešām liekas, ka es spēlēju TIK labi? WOW, paldies par komplimentu.

8. Piekrītu, ka admini nav serverī 24/7. Nevienā vietā neesmu teicis, ka es gribētu, lai tā būtu. Bet, tad kad admini ir serverī, viņi nekautrējas izrādīt savu pārākumu. Piemērs ar Martinecu (laikam viņš, īsti neatceros): Es esmu T, Martinecs ir CT. Tad kad T neizpilda misiju, automatiski slay. Tad kad viņa komanda CT neizpilda misiju, tad gan nav nekāds slay, jo pats sevi tak neslejos. Ar šo SLAY negodīgumu esmu saskāries daudz, jo es tieku slejots vienmēr, kad ir izdevība, savukārt admini un viņiem labvēlīgi tipiņi nekad. Tu gribi teikt, ka tas ir godīgi?

9. Es varu saderēt, ka nepatīk vis tev šī sūdzība. Apgrieztā psiholoģija neies cauri. :)

10. Es ceru, ka nebūšu atpakaļ serverī pēc pāris dienām. Tā būs labāk man.

11. Īstenībā, viss šis ir dēļ tā nepatiesā bana, kā arī eļļu ugunij pielēja bardaks ar reģistrēšanos. Esmu redzējis serverī, ka arī citi prasa, kāpēc nevar piereģistrēties un arī viņi ir mēģinājuši ar vairākiem epastiem. Tā ka, labāk sataisiet to sistēmu, citādi, tiešām uz grunti. Lab, jāiet paspēlēt iekš KSO, kuriem gan serveris, gan webs ir normāls.

Paldies par uzmanību. :)

B Botu_gans 25.06.2012

P.S. Pareizi ir P.P.S. nevis P.S.S. ;) http://en.wikipedia.org/wiki/Postscript

V Viecha 25.06.2012

Iesūdzi mani tiesā, par to, ka tevi izbanoja, nevari piereģistrēties, par to, ka jaunā mājaslapa nav vēl palaista priekš visiem, par to, ka jaunie serveri vēl nav palaisti. un gandrīz aizmirsu, par to, ka nav noteikumi.

V Viecha 25.06.2012

Nepatīk - Nespēlē, mēs tev neliedzam šeit uzturēties.
paskatīsimies nākošo reizi, kad meiģināsi ienākt serverī

Pateikšu kā ir, man neaptika sūdzība, bet tagad patīk
Jo cik zināms tauta ir degradējusies un līdz ar to, tas ir bonuss

B Botu_gans 25.06.2012

:D :D :D Vispār samērā uzjautrinoši.

1. Nekur es tevi nesūdzēšu. Es vienkārši pastāstu savu pieredzi. Ko es nepareizi pateicu? Saku tikai to, kā ir. Ja tā nebūtu, es tā neteiktu. :/ Iekš gign.lv komenti par šo serveri ir līdzīgi, ka admini bārstās ar baniem un slejiem.

2. Galu galā, šī ir sūdzību lapa, kas ir paredzēta tam, lai izteiktu par kaut ko sūdzības. Nu tad es to arī daru. Mani neapmierina jūsu rīcība, tāpēc izsaku sūdzību. Problem? U mad?

3. Tad, kad es nākošo reizi mēģināšu ieiet šajā serverī, tad tāds vairs nepastāvēs. Būs aizgājis pa skuju taku ar visu banlisti.

4. Tagad tev nepatīk šī sūdzība vēl vairāk nekā pirmo reizi. Domā es nezinu? Ja tu mani nebūtu izbanojis, es nebūtu šeit tev atbildējis un izklāstījis tos dažus faktiņus, bet man jau nav grūti.

5. Pats labākais šajā visā ir tas, ka tu esi varens dievs tikai savā serverī. Šeit tu esi tikpat bezspēcīgs kā es un tu nevari izdzēst šo sūdzību. Savukārt, es, ja vēlētos, varētu piespamot pilnu internetu ar neglaimojošiem tekstiem par K-ID (kid (bērnu)) serveri. Par mani gan tu neko nevarētu piespamot, jo nika Botu gans un tam piederošās IP adreses eksistence ir beigusies.

P.S. Ja nu es kādreiz sadomāšu ieiet tavā serverī patroļļoties, tu to nezināsi, jo man būs cits niks, cita IP un Steam ID. :)

L lonely 22.07.2012

vnk daunis tu bot guns esi es jev esmu 4 reizes banots 2 tip par wh un 2 par pingu bet es tapat speleju saja serveri un viss ir kartiba vnk skaties ko raksti

L lonely 22.07.2012

kaut gan man nebija nekaadi wh a tu te chiksti par vienu banu

N noname 02.09.2012

Vai panaakts ticis taisniigums!!! ?;p

N noname 02.09.2012

Vai panaakts tika taisniigums ???

B Botu_gans 03.10.2012

Nē, taisnīgums netika panākts, man ir mūžīgs bans, bet man ir pilnīgi vienalga par to serveri. CS jau sen kā vairs nespēlēju. Tam par iemesliem kalpo tas, ka daudzi spēlē ar, maigi sakot, "priekšrocībām", kā arī esmu sapratis, ka tā spēle ir absolūti trula un bezjēdzīga jau pašā saknē. Apmēram tā kā dzeršana. Laika izmešana vējā. Labāk darīt kaut ko lietderīgu. Paldies par uzmanību.

P poiuytrewq 12.01.2021
Slikts serviss

Baigi netīrie džeki... Ļoti neakkuratie, piegružoja visur kur varēja, kabeļi atstāja uz grīdas, neko nepienagloja, viss pēc pakaļas

S Sudzibas.lv Admin 29.08.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

P poiuytrewq 12.01.2021
Slikts serviss

Baigi netīrie džeki... Ļoti neakkuratie, piegružoja visur kur varēja, kabeļi atstāja uz grīdas, neko nepienagloja, viss pēc pakaļas

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes