www.sudzibas.lv KOOL Latvija Slikts serviss

KOOL Latvija - Slikts serviss

Parasti sūdzības nerakstu,bet nenoturējos. 12.12.20 plkst 14.30 Pirmo reizi iegriezāmies Kool benzīntankā uz jūrmalas šosejas nogaršot piedāvātos ēdienus. Ļoti rupja un nelaipna darbiniece, komunikācija, kad pajautā par alergēniem vai konkrētiem piedāvājumiem ārpus katras kritikas. 3 frī kartupeļu porcijas nevarot uztaisīt, būšot divas..ok,nav problēmu, bet beigās iedeva 2 glāzītes,kuras bija tikai līdz pusei pilnas un kad pajautājām vai tā ir jābūt, pateica,ka meitene no 6.00 strādā, nav bijusi uz tualeti un tagad sadalijusi pēdējos kā ir. Ja tā ir uzņēmuma politika,ka beigās cieš klients elementārās lietās un darbinieki nav apmierināti ar darbu,sevi vai ko vel,tad domāju ka ilgtermiņā apmeklējumi var izpalikt. Žēl atstātās naudas, laika un emociju buķetes pēcgaršas.

14.12.2020

14.12.2020

J

A Alduskins7 08.08.2022
Ko viņa tur var izdarīt.

Nelejat te degvielu,3x uz pusi mazāk ielīst un zvanu birojam viņi Saka nav viņu konfidencialitāte, Saka jāiet pie pardevejas. Ko viņa tur var izdarīt.

S Sudzibas.lv Admin 23.09.2022