www.sudzibas.lv KOOL Latvija Nepieklājiba.

KOOL Latvija - Nepieklājiba.

Labvakar! Sodien 16.Martā iegaju siguldas bendzintanka latvijas nafta(cool) ap pulkstens 11 vakarā.Kur mani sagaidija ļoti nejauka kasiere kas izradija lielu nepieklajibu pret mani. Kasiere teica kad vinai nestrada termināls un es pateicu ļoti sūdīgi un kasiere man atbildeja ar to,kad lai es domāju kā tu runāju ja nē tad izmetīšot mani āra un palikšu bez savas preces.Un es biju pasūtijis karstmaizi kuru paludzu usuildit.Es nedaudz uzvilkos un saku runāt pat to visu un kasiere man atbildēja ar vel lielāku necieņu kas man ļoti nepatika. Teicu kad tas ir jūsu darbs un ja jūs esat šeit izvēlejusies strādāt tad stādajat savu darbu un nestrīdaties ar mani. Un velos vel piebilst to kad kad nākot iekša uspildesstacijā mani priekša sagaidija ļoti skaļa mūzika pa visu uspildesstaciju. Un tas nav ne pirmo reizi bet labi nebija nekas pret bet ja šadi pret mani isturas tad es gribu par šo visu jums pastāstit. Bija ļoti daudz vell vārdu no kasieres puses bet es šeit nepieminēšu vinus. Paldies kad uzsklausijat. Kristians!

Papildināts Kristians Ekerts 17.03.2024

Ļoti nepieklājiga kasiere siguldas latvijas naftas uspildessituacijā.

21.03.2024

Atbilde no KOOL Latvija Support Pārstāvja atbilde 22.03.2024

Labdien!
Paldies par Jūsu sniegto informāciju, situācija tiks pārrunāta ar darbiniekiem.

Ar cieņu,
Jūsu Kool Latvija