Konsultācijas par darbu ārzēmes - Darbs Ārzēmes / Aģenturas

Labdien cien. portāla lietotāji. Vājādziga Jūsu konsultācija, var būt kādam ir pieredze. Gribu uzzināt caur kuru darba iekārtošanas aģenturu var braukt strādat ? Vai ir iespēja citadi atrast darbu ārzēmes? Un cik reāli ja piemēram atbraucu uz to pāšu UK kādu nelielu pilsētu iekārtoties darbā? Lai nebūtu ta ka pēc laika neko neatrādot aizbraukšu atpakaļ. Kam ir pieredze un realie kontakti lūdzu atbildet vai privati rakstīt. būšu loti pateicigs

S subbway 25.11.2016

Да и желательно со скидками если есть конечно

L Liarliar 26.11.2016

Aizej pie EURES konsultantiem (meklēt mājas lapā www.nva.gov.lv ), dabūsi informāciju. Konkrētas Latvijas darbiekārtošanas firmas viņi gan parasti neiesaka , kura būtu drošāka, bet vispār info var iegūt daudz , Un tad pats, ar info bruņojies, vari darbu meklēt UK vai Vācijas, vai citas valsts darba aģentūru lapās. Vai Eiropas mobilitātes mājas lapā.

Alberts777 05.01.2017

Man ari interese , vai ir tada iespeja ? Ja kas PM .