Konditoreja "Vecrīga" - ...

Iegāju, priecīga nopirku biezpienmaizīti, atnācu atpakaļ uz darbu, uztaisīju tēju un..pārsteigums..biezpienmaizīte varētu būt vakardienas vai pat aizvakardienas.. skumji par faktu, ka labāk pirkt biezpienmaizīti Narvesenā un tā būs svaiga un patiesi garda.
Iesaku tiekties uz kvalitāti, nevis kvantitāti.. daudzās konditorejas uz katra stūra nenodrošinās klientus, ja ar tādu attieksmi strādā..

B

Z Zane 01.09.2010

Jā, diemžēl šīs konditorejas izstrādājumi jau sen vairs nav tik garšīgi, kādi tie bija kādreiz. Tie ir sausi, maz taukvielu. Tāpēc nereti, paskatoties uz niecīgo piedāvājumu, nākas iet tālāk uz citu konditoreju.

S Sergejs 18.12.2010

ko tad tu barojies ar kucinjam nevari normalu paiku nopirkt?

L Lala 07.03.2011

jā, biju iecienījusi šo konditoreju - bet diemžēl man arī vairākas reizes pēdējā laikā gadījies tur "iegrābties" pērnās dienas vai nedēļas smalkmaizītē!!