www.sudzibas.lv Konditoreja "Vecrīga" Bezkaunīga pārdevēja

Konditoreja "Vecrīga" - Bezkaunīga pārdevēja

Pirms nopirkt sev kafiju ar bulciņu, aizgāju nomazgāt rokas. No iekšpuses tualetē bija aizturis, kuru pēc roku mazgāšanas atvēru, bet durvis izrādījās nobloķētas.
Ilgi klauvēju no iekšpuses, lai kāds man palīdz. Kad pēc minūtēm divām atnāca pārdevēja, pateicu kas ir noticis un palūdzu pārbaudīt no ārpuses, kas ir ar durvīm. Man teica, ka jāatver aizturis, it kā es būtu kāda idiote. Kad atbildēju, ka tas jau ir izdarīts, man pateica: "Negribat atvērt aizturi- sēdiet tualetē" un aizgāja.
Pamēģināju aizvērt un atvērt aizturi vairākas reizes, bet tas atkal neko nedeva. Sāku atkal klauvēt pie durvīm, jau skaļāk- lai varbūt kāds no apmeklētājiem man palīdz. Tad atkal vēl pēc minūtēm divām atnāca tā pati pārdevēja un izslēdza man no ārpuses gaismu!!
Vēl pēc kāda laika no ārpuses man palīdzēja kāds vīrietis, kas šo visu redzēja.
Es šokēta par šo pazemojošo attieksmi pret klientiem- kopumā pavadīju tualetē 5 minūtes, turklāt daļu no šī laika- pilnīgā tumsā!
Zvanīju pēc tam uzņēmuma vadībai, bet man atbildēja, ka nekas tāds nevarēja notikt un es visticamāk no šoka uztvēru visu pārāk emocionāli. Piedodiet, bet man nebūtu šoks, ja kāds man uzreiz palīdzētu un izturētos pret mani normāli!

V

ч читательница 19.06.2010

если так было на самом деле, то это жееесть! :)

L La 07.03.2011

pilnīgi noticēju - viena tāda pārdevēja tur izskatās, kas mierīgi tā varētu izdarīt!!!