www.sudzibas.lv Konditoreja par pārdevējas attieksmi

Konditoreja - par pārdevējas attieksmi

Labdien!

Vēlos izteikt savu sūdzību par šīs dienas notikumu konditorejā "Dēli", kas atrodas Brīvības ielā 152!
Iegāju, lai iegādātos 3 kūciņas uz kompānijas rekvizītiem. Teicu, ka būs nepieciešami uz čeka rekvizīti, uz ko pārdevēja atbildēja, ka visu varot dabūt, ko tik es vien vēlos, un noliku savu rekvizītu lapiņu uz svariem pārdevējas priekšā. Viņa paņēma naudu, izsita čeku. Jautāju, vai viņai nav nepieciešami mūsu kompānijas rekvizīti, lai tos iesistu čekā. Viņa saka, ka viss būšot, un aiziet uz telpu dziļāk. Atgriežas ar izsisto čeku un uzņēmuma zīmogu. Saku, ka uz čeka nekur neparādās MANAS komānijas rekvizīti, un ka pliks čeks ar zīmogu vien, man nepietiek. Uz ko saņemu atbildi, ka uz čeka taču viss esot. SAku, ka NAVA VIS, lai pārbauda! Jautāju pēc stingrās uzskaites kvīts, lai vismaz to iedod un es pati aizpildīšu, pievienojot čeku! Pārdevēja man nelaipni atbildēja, lai jautājot tad savam grāmatvedim, kas man ir nepieciešams, ka viņa dodod čeku un ka tur viss ir! saku vēlreiz, ka tur NAV MANAS kompānijas rekvizītu, un tad atskanēja teksts: "Jūs pati nezināt, ko Jūs vēlaties. Lūdzu atstājiet šo telpu!"" .

Apmulsu un aizgāju. Godīgi sakot apjuku un ātrumā nezināju, ko iesākt.

Kā šādā gadījumā jārīkojas?

E

Mamma 02.02.2009

tas ir labais!

ī īpašniece 02.02.2009

Super, es ar gribu tādu darbu kur katru kūciņu uzskaita.Nevis uz čeka jābūt jūsu firmas rekvizītiem, bet uz stingrās uzskaites kvīts, kur pēc likuma jums jāieraksta savas firmas rekvizīti.TURKLĀT APSKATAT LIETVEDĪBAS LIKUMU, TAJĀ MINĒTI 6 GALVENIE REKVIZĪTI UN ZĪMOGS STARP TIEM NAV!!! TAS IR PSRS LAIKU PALIEKA, UN CILVĒKI NEZIN LABI LIETVEDĪBU UN TĀS REĀLOS LIKUMUS.

D Desperado 02.02.2009

Ir gan jābūt uz čeka pircēja rekvizītiem. Tad stingrās uzskaites kvīts nav vajadzīga. Tā kā šinī gadījumā pārdevēja nemaz negribēja dot st.uzsk. kvīti, tad rekvizītiem bija jābūt uz čeka. Visticamāk, ka pārdevēja nemācēja izsist čeku ar rekvizītiem.

ī īpašniece 02.02.2009

Varbūt bija vecā tipa kases aparāts un tur šādu funkciju nevar veikt.Tomēr par zīmogiem man mūžīgi smiekli nāk, nu nav viņi starp 6 obligātajiem rekvizītiem.

M Masjanja 02.02.2009

Nu moinss... pat trīs kūciņas nevar paši darbinieki apmaksāt...piestāda firmai rēķinu :D:D:D:D:D:D

J jucis 03.02.2009

Piekriitu masjanja...:D

K Karmena 03.02.2009

Jā, tieši tā! Tā kā kompānijā NAV jāiegulda neviens savs santīms, tad kāpēc maksāt 3 latus no savas kabatas? Turklāt, ja šiem izdevumiem ir saņemts apstiprinājums? un, ja nedod stingrās uzskaites kvīti, tad kompānijas rekvizītiem IR jābūt uz čeka. Vienalga ko pērk, kaut vai vienu aploksni par 0, 04 lvl.

Dace, labi gan, ka Jūs pati visu zināt! Un ir tāda sajūta, ka komentētāji vispār pat NAV izlasījuši Elīnas rakstīto tekstu! Un vēl kāds secinājums- manuprāt, komentāros ir jāizsaka ierosinājums, idejas, nevis kaut kādi pārmetumi! Arī mēs savā kompānijā visu pērkam ar rekvizītiem, jo katram pirkumam ir apstiprinājums no savas nodaļas. Tā ka padomājiet, pirms kaut ko negatīvu paudiet!

K kaspariņš 03.02.2009

Zīmogam IR jābūt! rekvizītu zīmogam no /šinī gadījumā/ konditorejas puses ir jābūt OBLIGĀTI, un izsistajā čekā IR jāparādās pircējas uzņēmuma rekvizītiem, ja nav iedota stingrā uzskaites kvīts! Un, starp citu, tāda "Lietvedības likuma" nemaz nav!

L lk 03.02.2009

Nav lietvedības likuma, bet čeks kam aizmugurē ir iestādes zīmogs un kasiera paraksts ir derīgs pirkumiem līdz 25 LS, respektīvi čeks grāmatvedībā iet cauri ja tam aizmugurē ir iestādes zīmogs un kasiera paraksts līdz summai, kas nepārsniedz 25 ls, tālāk obligāti jābūt pircēj iestādes rekvizītiem uz čeka kura summa pārsniedz 25 ls, tad gan stingrās uzskaites kvītis ar visiem rekvizītiem. Ja Jūs to nezinat pajautājiet grāmatvedim un to viņš Jums pastāstīs. Vienkārši kasiere ieejot pie priekšnieces pēc norādījumiem uzzināja šo lietu un tādēl neiesita Jūsu rekvizītus.

а Артур 03.02.2009

А мне нравится..

L liesma 03.02.2009

Lk taisnība. Turklāt, ja nemaldos tad arī stingrās uzskaites kvīti uz bui dui neraksta...cik atceros, to jāaizpilda tikai tad, ja nedarbojas kases aparāts, piemēram, nav elektrības (respektīvi, ja nav iespējams izsist čeku). Labi, saprotu, ja jāuzraksta parastā kvītiņa, ko pievieno čekam...
Turklāt, ja čekā ir preces atšifrejumi un kopējā neto summa ir lidz 20 (25?) latiem, klienta rekvizīti nav nepieciešami. Pietiek ar pārdevēja rekvizītu zīmogu un parakstiņu.
UN beigās gribēju pateikt, ka kapeiku drāzēji jau sen nav modē. :)

ī īpašniece 03.02.2009

VARBŪT ES MĀCĪTIES TAD KO SĀKSI ZINĀT:)

M mONKS 20.02.2009

:)))
VIENKārši smiekli nāk par tādu stulbumu 3 bulciņas un uz rekvezītiem ha ha ha es gandrīz no krēsla nokritu :)
Varbūt vēl Elīna paprasīs PPR pavadzīmi 3bulciņām oi oi oi nevaru smieklīgi :)))))))

Problēma ir tanī, ka grāmatveži no sevis ir iedomājušies ka viņi ir pasaules nabas un zina visus likumus.
Ne sūda tādi grāmatveži kā Elīnas firmā nezin, jo to ko PSRS laikos iemācija to arī zin un zināšanas par likumiem nepapildina Amen.

N Nata 20.02.2009

Pircējam ir tiesības pieprasīt un pardevēja pienākums ir izsniegt stingras uzskaites čeku kaut uz 0.01LS. Cilvēks, kurš nemāk noformēt tadu čeku vispar nevār stavēt pie kases. Te vispar nav ko runāt.

K kr 22.02.2009

Kūkas uz firmas rēķina pirkt liekas normāli? Tāpēc jau valsts ir tur, kur tā tagad ir...

Mamma 22.02.2009

Elina vnk ir bezkauna.

D Deemetra 22.02.2009

Man arī nācies pirkt uz rekvizītiem pirkumir ļoti maza, kuru summa, man pašai tas nepatīk, bet pati es nevēlos maksāt, it sevišķi, ja šādi pirkumi ir ļoti daudz un regulāri. Rekvizīti ir jāiesit čekā, kur otrā pusē uzliek zīmogu nun parakstās, ja kases aparāts nav pielākots, lai tajā iesistu rekvizītus, tiek ar roku uzrakstīts stingrās uzsakites kvīts ar klāt pievienotu čeku. Neder tikai čeks ar parakstu un zīmogu.

Mamma 22.02.2009

Nu kukas ta pirkt ir izlaidibas kalngals.