www.sudzibas.lv Komoro SIA/ Obicon Kvalitāte ne godprātīgs īpašnieks-vadītājs

Komoro SIA/ Obicon - Kvalitāte ne godprātīgs īpašnieks-vadītājs

Gadījums ir saistīts ar verandas būvniecību kas sevi iekļauj, skrūvpāļus, koka siju karaksu, terases dēļu klāju, stikloto-bīdāmo alumīnijā sistēmu, verandas līmēta koka karaksu, jumta segumu un durvis no mājas uz verandi. Plānošana tika uzsākta maijā, darbi 01.07. Bija jābeidz pēc līguma 31.07. , bet 29.09. Joprojām nav pabeigts, kvalitāte diezgan zema līmenī, paveiktus darbus jāpārtaisa, konstrukcijas pat jāpastiprina. Kaspars, kas ir vadītājs un īpašnieks melo katru reizi par datumiem, kā arī par kvalitāti. Man kā pasūtītājam ir daudz nepatikšanas, visu laiku ir jāspiež lai kaut kas notiktu, lai kāds varētu atbraukt pastrādāt. Ja nebūtu juridiskas saistības tad izpildītājs noteikti aizbēgtu prom ar avansu un atstātu nepabeigtus darbus.

A AgrisR 31.03.2022

Iesaku visiem nesaistīties ar šo kantori OBICONVERANDAS.. Pēc trīs gadiem verandai durvis vienkārši izkrita, veranda atdalās no mājas konstrukcijas. Notekas nokrita. Tagad jāmaksā meistariem , lai to visu savestu daudz maz kārtībā. Fui tādiem meistariem .Kaspar tev no celtniecības nav nekādas saprašanas, varbūt labāk tomēr pievērsies garīdzniecībai.