www.sudzibas.lv Kolēģis Ediss Krāpšana/Uzmetējs

AtrisinātaKolēģis Ediss - Krāpšana/Uzmetējs

Lūdzu NEKAD nepalīdziet kolēģim Edijam, uzmetīs Jūs kā tādu pankūku svētdienas rītā. Šī avantūrista plāns jau ir vienkāršs. Sākumā iekaros Jūsu uzticību, izliksies par labu kolēģi un vienmēr laikā atdos mazas naudas summas. Tad, gadiem ejot, sāks arvien lielākus parādus krāt atdodot jau arvien vēlāk un vēlāk. Pēdējā summa jau ir sakrājusies par 2 nedēļu periodu: 30.91 EUR. Katru dienu tiek atgādināts un sprauž tik ausīs batonus - "Vai tad es nepārskaitīju? Labi, vakarā pārskaitīšu. Ai, aizmirsu, bija jāsteidz barot čoma zvērudārzs." Tā, ka brīdinu tautieši, neveicat nekādus naudas darījumus ar Kolēģiem vārdā Edijs (dažreiz mēdz uzdoties arī kā Ediss, Endijs vai Edislavs). Pievienoju pielikumā ilgstošo parādsaistību aprēķinus.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta taisnibascinitajs3 09.06.2023

Pēc sūdzības ievietošanas, kolēģis Edislavs labojās un 8 minūšu laikā atskaitīja parādā esošo naudas summu ar procentiem, par morālajiem zaudējumiem.

RAMONA👀 12.06.2023

Ko darīt, ja man nav kolēģa Edija?