kokmateriālu placis - krāpjās ar cenām

Kokmateriālu placis ir krāpnieku firmele, jau otro reizi viņi mani apkrāpa ar kokmateriālu cenu. Pie viņiem braucu pirkt tikai tapēc, ka man vajadzēja par lētāku cenu nelikvīdus materiālus. Pirku dažādus izmērus, uz vietas nepārrēķināju kubatūru un cenu, čekā viņi uzrāda tikai vienu kopēju summu, mājās mierģi pārrēķinot secināju, ka tas kroplis brāķētos materiālus pārdevis par 102 Ls/m3, lai gan viņiem šodien 24.09.13. ir izlikta cena 80 Ls/m3 un es skaidri norādiju, ka man vaig dēļus par 80 Ls/m3.
Kvalitatīvus materālus pie viņiem vispār nevar iegādāties, tur tādu nav, kokmateriāli cauru gadu stāv ārā zem klajas debes, lielākoties bez starplikām, salīst un tad pelē, lielākā dāla ar zilējumu, sēni, līki ar izkritušiem zariem un bomkantīm.
Viņi savā placīt tirgo materiālus kurus no žāģētavas neņem pretī ne eksportam, ne vietējā tirgus godīgie tirgotāji.

W

Z Zobuklients 29.06.2016