www.sudzibas.lv Koka-modulumaja.lv Pakalpojuma kvalitāte

Koka-modulumaja.lv - Pakalpojuma kvalitāte

Vai kāds var padalīties ar atsauksmēm par šo uzņemumu https://koka-modulumaja.lv/.
Vai solītos darbus izPilda savlaicīgi, kāda ir darbu kvalitāte, vai ir bijUši darbu izpildes kavējumi cik operatīvi tiek risinātas problēmas?
Kādam palikUši parādā utt.?

Komentāri (26)

W waka 06.05.2020

Kantoris mēsls,
Atbildot uz jautājumiem:
Darbus neizpilda savlaicīgi
Daudz izdarīts daudzviet pavirši
Kavējumi ir regulāri, risināti, cik zinu, netiek
Parādā ir palikuši - droši vien visiem

Konkrēti zinu divus objektus, kaimiņš grib mutē iedot tam vadītājam, viss tiek novilcināts maksimāli, puse izdarīta, otra puse nav, vecie parādi tiek nodzēsti ar jauniem avansiem utt. PVN protams netiek maksāti, kaut kādi ļer ļer līgumi puskreisie, lai "būtu lētāk"
Ne jau pa velti tās cenas ir pievilcīgas, jo beigās dabūsiet tikai pusi no solītā
Viss labākajās tradīcijās, droši pasūtiet :D

Dr DooM 08.05.2020

''Mutē'' iedot vai pa muti ? :D:D:D

U Ulc 08.05.2020

Ļoti neiesaku! Esmu viņu klients, projekta pabeigšana kavējas par pus gadu. Kvalitāte atbilst cenai, šur tur tiek izmantots kaut kas mazlietots, šur tur kāds brāķis. Nākas dzirdēt ļoti daudz stāstu un atrunu par termiņu neievērošanu. Ir reizes, kad pilnībā ignorē uz zvaniem neatbild. Ja interesē vairāk,tad rakstiet personīgi, ir ļoti daudz ko stāstīt.

M Māris Vitauts 08.05.2020

Pirku pie šīs kompānijas gan māju gan pirti. Esam ļoti apmierināti. Cenas zemas, kvalitāte laba. Viss notika laicīgi bez aizķeršanās. Iesaku

K KārlisBaltais 08.05.2020

Var kaut kur apskatīt, vismaz pa gabalu, sētā neiešu? Kādi bija projekta izpildes termiņi?

M Māris Vitauts 08.05.2020

Varam privāti droši sazināties . Un protams māju var apskatīt droši.

V Viljam Keisler 14.05.2020

Vienu no strădniekiem sauc Măris :)
Takă tăpěc tu esi łoti apmierinăts.

W waka 11.05.2020

Tirliņ, tev tak teica turēties pa gabalu, tad ko prasi vispār, ej un pērc uzreiz, uzņēmums tev tak arī pateiks, ka nevienas problēmas nekad nav bijis :]

D dzincha1988 12.05.2020

Arī interesējos par šīs kompānijas pakalpojumiem, biju klātienē apskatīt projektu sākuma stadijā, neizskatījās nemaz tik slitki, protams jautājums, kas ir kad projekts tiek nodots vai viss tik smuki kā bildēs, gribētu vairāk redzēt dzīvē gatavu produktu,tad varbūt varētu arī izdarīt izvēli, pagaidām sāku šaubīties lasot komentārus

K Koka-ModuluMaja.lv 13.05.2020

Labdien, šeit raksta Koka-ModuluMaja.lv komanda!
Esam rūpīgi sekojuši šim ierakstam un komentētājiem. Mēģinājuši ar katru no Jums personīgi sazināties un risināt situāciju, diemžēl neviens tā arī neatbild vai arī slēpjas aiz saviem interneta vārdiem.
Tāpēc esam sagatavojuši savu oficiālo komandas atbildi ar to varat iepazīties latviski vai на русском šajā adresē: https://koka-modulumaja.lv/officala-atbilde-lv-un-%d1%80%d1%83/

[Pilna atbilde]
Diemžēl ar vēlmi uzbūvēt māju vien nepietiek, ir jāsaprot process, kā līdz būvēšanai vispār nonākt, kas jāzina, jāizdara, lai tiktu pie mājas, kādi dokumenti nepieciešami, kādas instances jāiziet utt.
Bieži sanāk saskarties ar cilvēku neizpratni par termiņiem, kas ievalkās. Būvniecībā ir vairāki objekti, un cik skarbi tas neskanētu, ātrāk būvējas tas objekts, kur nav problēmu ar būvatļauju saņemšanām, nav kavējumi maksājumos, nav papildus darbu ar pēkšņām izmaiņām būvniecībā, nav problēmas ar ar zemes gabala piebraucamo ceļu kvalitāti un iespēju tajā uzstādīt māju. Kā arī daudz dažādi sīkumi pārvirza darbinieku darbu no viena objekta uz citu, jo strādniekam ir jāmaksā katru dienu, tātad darbs pārvirza no viena objekta uz citu pat dažu dienu kavējumu dēļ, un tad kad klients atrisina savas problēmas viņš domā, ka uz sitiena viņam darbi turpināsies, vai pat viss būs jau izdarīts uz priekšu. Bet atgriezties atpakaļ pie būvniecības var tikai tad, kad nākošā objekta apjoms kas sākts dīgstāves laikā pirmajam klientam – ir pabeigts.

Klienti bieži neaizdomājas par termiņiem, un tā ir mūsu sāpe uz doto brīdi, jo termiņi būvniecībai tiek doti pie labvēlīgiem nosacījumiem, kuri būvniecībā gadās reti. Šogad nebija ziemas, zeme nesasala, transportēšana sarežģītos zemes gabalos vienkārši nebija iespējama, tātad ir jāgaida pilnīgas zemes izžūšanas periods, lai mēs varam iebraukt teritorijā, tehnika ir smaga, un mājas moduļi ir 7-10 tonnas smagi , tā nav viegla tehnika, kura var izbraukt neiegrimstot dubļos. Un tad saskrien daudz darbi vienlaikus, visi gaida, ka viņu māja būs pirmā, prioritārā, bet mums ir jāizved, jāuzstāda un jāpabeidz daudz objekti, un tas nenotiek momentāli.
Prieks par tiem klientiem, kuri mūs saprot, un ir gatavi uzgaidīt, mēs nevienu neaizmirstam, tikai nevaram pārplīst uz pusēm.
Mums kā būvniekiem daudz sāpju stāstu ar naudu nemaksāšanām, ja nauda netiek iemaksāta – darbinieka darbu un materiālu izmaksas nevar apmaksāt – tātad viss apstājas. Bet tā jau ir atsevišķā tēma.

U Ulc 08.06.2020

"Esam rūpīgi sekojuši šim ierakstam un komentētājiem. Mēģinājuši ar katru no Jums personīgi sazināties un risināt situāciju, diemžēl neviens tā arī neatbild vai arī slēpjas aiz saviem interneta vārdiem".

Vienīgais, ko Jūs izdarījāt ir tas, ka atsūtījāt papildus vienošanos pie līguma par buvniecības termiņa pagarinājumu, kurā atkal neiekļāvāties!

V Viljam Keisler 14.05.2020

Sveiki visiem!

Esmu gatavs pakonsultět jebkuru no jums par šo uzňěmumu un protams neko labu neteikšu!
Parădîšu divus objektus kuri tika părtaisîti jo nu glużi vienkărši uzňěmums pazuda.
darbs Nekvalitatìvi
darbs Kavějas ( 8.měneši)
Melo
Krăpjas
Materiăls měsls
Eko vate měsls kas sasěžas un pirsts sienas tukšas.
Koka detałas neapstrădătas tikai no ărpuses nopûsts ar krăsu ( bez gruntěšanas)

Skrûves par maz saskrûvětas ( konstrukcija skîba, greiza)

Elektrîbas vadi savilkti 3.klases lîmenî!
Ranila jumts uzlikts pabriesmîgi
Durvis bîdămăs ieliktas skîbi ar spraugăm
( sniegs un ûdens iet iekšă kad kûst)

Palodzi neuzlikta
Jumtiňu arpusě neuzlika
Pakăpienu neuztaisîja

Lîguma korekcijas taisîja bez manis un sûtîja man, ka viss pabeigts.
Loğiski, ka aizsûtîju atpakal lîgumu kuru biju parakstîjis-tad gluži vienkărsi pazuda :)

Drukas kłůdas neňemt věră.

UZMANATIES VIKTORS!
VIKTORS
VIKTORS
VIKTORS
UZMANATIES VIKTORS!

M Māris Vitauts 14.05.2020

Raksta lietotājs kurš reģistrējies pirms 15 minūtēm ! Bravo :D

D dzincha1988 14.05.2020

Skatos šeit ir iespējams lejuplādēt bildes, varbūt, lai nav tukša runā, kāds var ievietot arī bildes ar defektiem, ja tādi tiešām ir , vai tieši pretēji parādīt cik viss ir labi :)

V Viljam Keisler 14.05.2020

Brauc skaties

V Viljam Keisler 14.05.2020

Tu griběji, lai es te esmu visu laiku vai kă?!? Nav mana vieta šeit, lai sedětu.

J JanisIkskile 15.05.2020

Jāsāk ar to, ka uz manas zemes bija pietiekoši vietas, lai uzbūvētu vasaras māju vai pirti. Maza pirtiņa tur neiederētos, tāpēc ieraugot internetā Koka.modulumaja.lv pirts ēku ar lielu pērtuvi, atpūtas istabu un plašu skaisti izveidotu trasi ar restītēm – sapratu, ka vēlos sev īpašumā kaut ko līdzīgu. Firmā man nāca pretī ar manu vēlmju īstenošanu, gribējās vēl papildus ērtības, tualeti pirts ēkas mājā un ģērbtuvi, kur varētu sakārt virsdrēbes. Pēc saskaņošanas es dabūju tieši to, ko vēlējos. Tik lielu ēku protams nav iespējams apkurināt vien ar pirts krasni, tāpēc ierīkoju siltumsūkni, tagad iekšā ir silti pat nekurinot kamīnu. Izbaudam terasi, tā ļauj paslēpties no tiešiem saules stariem, tur var salikt mēbeles un atpūsties ārā svaigā gaisā. Pašam vajadzēja apšūt pirts cokolu, tas nebija iekļauts būvniecībā, kompanija man ieteica gan lētā gala materiālus, gan dārgākus. Man bija laiks padomāt, kā to izdarīt pēc sava prāta, izvelējos vidus ceļu, un ja rokas aug no pareizās vietas, to var izdarīt arī pats. Ar pirti esmu apmierināts, ar puišiem saglabājās labs kontakts , vienmēr varu sazvanīt un pajautāt ja kas nav skaidrs. Tā notika ar krāsni. Pati pērtuve ir liela un es nevarēju dabūt pietiekošu temperatūru.

Atbrauca puiši , parādīja kā kurināt izmantojot šīberi kas iestrādāts krāsnī, tagad iešana pirtī sagadā tikai baudu. Ikšķile, Jānis.

(***Varu pirti izrādīt interesentiem iepriekš saskanojot ar Koka.modulumaja.lv)

W waka 15.05.2020

Es ceru, ka katru ciemiņu arī saskaņojat ar savas mājas būvnieku :]

A AndrisJaunmarupe 20.05.2020

Kā mēs nonācām līdz savai koka moduļu mājai!?
Mūsu priekšrocība bija līdzekļi no pārdotā īpašuma citā pilsētā. Pārdevām, jo bija vēlme dzīvot tuvāk darba vietai un Rīgai. Izvēle krita uz zaļo Jaunmārupi.
Bijām rēķinājušies, ka zeme izmaksās lētāk nekā nopirkām, bet PieRīga paliek, PieRīga!
Zemes pleķīts standarta 1200m2.
Bija jāsāk pielāgot mājas projekts izvēlētajam zemes gabalam. Tas, starpcitu, ir svarīgi - noskaidrot cik liels ir apbūvējamais gabals no būvvaldes skata punkta, lai nesanāk, ka nemaz nav iespējams Jūsu izvēlētais projekts - Sarkanās līnijas, apgrūtinājumi utt.
Īstenībā mēs jau bijām izlēmuši un atraduši kādu māju un projektu vēlamies, pirms zeme bija iegādāta.
Īsāk sakot bija jau māja bet nebija vēl zemes.
Izvēle krita par labu "Koka moduļu māja". Nelielai un kompaktai mājai 77m2 platībā. Mums 2 pieaugušajiem un vienam 4 gadīgam razbainiekam pilnīgi pietiek. Divas guļamistabas, virtuve apvienota ar dzīvojamo istabu, wc, un neliela telpa gāzes apkurse katlam, veļasmašīnai , žāvētājam un dažādiem puišu priekšmetiem ( skrūves , āmuri utt).
Izvēlējāmies projektu kuru ļoti viegli perspektīvē paplašināt un piebūvēt vēl kādu moduli, ja nu mums paliek par šauru.
Koka moduļu māju izvēlējāmies apzināti , jo iepriekšējā māja bija no blokiem un saskārāmies ar dažādiem trūkumiem kas mūs neapmierināja.
Kopumā esam ļoti apmierināti ar savām jaunajām mājām, kā arī ar sadarbību "koka muduļu māja".
Komanda ir atsaucīga, pretīm nākoša, vienmēr bija gatavi palīdzēt, un ieteikt ko un kā labāk darīt.
Iesakam - piepildiet savu sapni par privātmāju ar "koka muduļu māja"- sanāks neliela māja ( ar lielām perspektīvām ) par dzīvokļa cenu!

Andris Jaunmārupe. (***Varu pirti izrādīt interesentiem iepriekš saskanojot ar Koka.modulumaja.lv)

U Ulc 22.05.2020

Kādi bija Jūsu projekta izpildes termiņi no līguma parasktīšnas līdz mājas celtniecības pilnīgai pabeigšanai?
Gribu saprasts vai pus gads no pēdējā avansa maksājuma ir normāla prakse, ka projekts vēl nav pabeigts...

W waka 12.06.2020

Nu, autor, esi iepazinies ar uzņēmumu un produkciju, atzinis par labu esam, izmantosi/neizmantosi? Varbūt jau izmanto?

K KārlisBaltais 12.06.2020

Pēc ļoti daudz paziņu, draugu, kaimiņu utt. aptaujas, skaidrs ir viens, ka drošāk izvelēties lielos ražotājus (Līvas grupa vai Dores), kur izmaksas protams būs augstākas, bet tajā paša laikā nebūs jācīnās ar kvalitātes problēmām un termiņiem. Protams tur rindā arī jāgaida ap gadu, bet beigās var sanākt ka tas pat ir ātrak.

A Andris.B. 04.08.2020

Sveiki!
Skatos, ka te jau vairāki ir "ieberzušies" ar Viktoru Fjodorovu un ir identiskas problēmas ar termiņiem, mājas nobeigšanas darbiem.
Viss tiek vilkts garumā, nebeidzamā solīšana.
Ja nu esiet jau uzsākuši sadarbību, vai domājat to darīt, tad obligāti apstipriniet līgumus pie notāriem, par visām samaksām pieprasiet līgumus, tāmes, prasiet noteiktus termiņus (ko,nepar ko nedara).
Katrā ziņā es neieteiktu šo firmu, jo ļoti nesmuki izdarijās, palika parādā vairākus tūkstošus par salauztiem logiem, durvīm, siltināšanu, nepabeigtām vējakastēm, un daudz citiem darbiem.
Mans projekts atrodams koka modulumaja mājaslapa (ropažu projekts) 77kvm

A Andzej 04.12.2020

Mūsu pieredze ar šiem cilvēkiem ļoti bēdīga, neiesaku!

A Andris.B. 07.12.2020

Pastāsti detalizētāk, interesē arī tavs bēdu stāsts!

A Andzej 04.12.2020

Koka moduļu mājas vai Viktors Fjodorovs, vai kāds cits jauns nosaukums, zem kura nākotnē sevi reklamēs jums šie blēži, kas savu ražošanu nelegāli un krāpnieciski veic Ķekavā, Celtnieku ielā 4, piedāvās jums uzbūvēt jūsu sapņu māju, šis sapnus pārvērsīsies par murgu, kuram es eju cauri jau trešo gadu

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes