www.sudzibas.lv Koka gulta Nekvalitatīva prece

Koka gulta - Nekvalitatīva prece

Labdien!
Vēlējos dalīties pieredzē, lai Jums nesanāk kā man. Bijām nolēmuši iegādāties gultu. Apskatot sludinājumus portālā ss.l, nosliecāmies par labu gultai par 45 ls- gribējās vienkāršu gultu . Latviešu puisis, amatnieks, gribējas atbalstīt vietējos ražotājus – vēl meklējām i netā vai ir kādas atsauksmes- atradām vienu un likās,ka viss bus kārtībā. Sazvanījāmies - pasutījām nelakotu gultu. Atliek vienīgi braukt pakaļ. Pirmais nepatīkamais moments visā šajā pasākumā- norunājām laiku , kad brauksim pakaļ (Braucām no Rīgas uz Ķegumu). Tā kā mūsu izvēlētais tirgotājs dzīvoja nedaudz aiz Ķeguma nācās nedaudz pamaldīties – stundu „meistars” necēla telefonu. Gribējās jau braukt mājup. Šobrīd gribas teikt – diemžēl, ka nedaudz pagaidijām. Pēc nelielas maldīšanās atradām vajadzīgās mājas. „Meistars” Matīss jau mūs gaidīja- gulta bija smuki sapakota. Tā kā bija vēls, uzticējāmies viņa godavārdam, un netinām gultu vaļā- braucām mājās. Nākamaja dienā nolemām gultu salikt- kaut ko tik nekvalitatīvu nebiju redzējusi. Līmētais koks – vienā posmā koks ar defektu- iebojāts. Vieta kur galvgalī sastiprinātas detaļas – skruves burtiski saplēsušas koku (cik sapratu sķībi tika skruvētas). Nu, vienvārdsakot, briesmīgs izstrādājums.
Visu dienu meģinājām sazvanit Matīsu ((371)276-09-055; 293-28-874). Protams, neviens neceļ telefonu. Tad domājam, brauksim tā pat – lai dod citu vietā, vai atdod naudiņu. Aizbraucām- labi, ka mājās sastapām viņa tēvu.Parādijām kas un kā – viņam ar likās, ka tas ir vienkarši ņirgāšanās par vārdu gulta. Tad arī sastapām Matīsu – kādu brīdi viņš tielējās sakot, ka paši vēlējāmies sagatavi. Jā, vēlējāmies- tikai izpratnē, ka paši nolakosim nevis, ka pārtaisīsim katru detaļu.
Pēc sarunas ar Matīsu sapratām, ka jaunu gultu no viņa negribam, lai atdod naudu. Protams, puisis bija jāved uz Ķeguma bankomātu. Bet nu labāk tā, nekā nekā. Aizvedām, kādas minūtes 5 viņš bakstījās pie tā automāta – iznākumā – teica, ka viņam ir 35 ls, pārējos pārskaitīs rītdien, jo tad viņam ienākšot naudiņa.
Kaut kā stulbi, bet noticēju.. protams, savus 10 Ls gaidu vēl šodien un domāju, ka nesagaidīšu.
Protams, pati vainīga, ka nepārbaudīju un uzticējos. Tik, ja Jums ir iespēja –pārbaudiet visu sīki un smalki.
Matīss jau nomainījis telefona nr – liekas, ka neapmierināto klientu ir daudz..

G

J Jānis Ozols 25.08.2012

Pa 45 Ls taču normālu gultu nevar nopirkt. Skopais maksā divreiz.

G gudraskudra 27.08.2012

..un ar vienām biksēm gadu var staigāt=)

A Agris Go 17.06.2015

Skopais maksā 2 un 3 reizes...normālu gultu nevar pa tādu naudu izgatavot...ja nu vienīgi made in china...cik tad tur par darbu sanāk vispār 5ls...ārprāc...