www.sudzibas.lv Koka Centrs Slikta produkta kvalitāte

Koka Centrs - Slikta produkta kvalitāte

Koka centrs sagādāja neskaitāmas vilšanàs. Esiet ļoti uzmanīgi ar to, ko viņi sola. Tā, piemēram, mums tika iedots viena veida grīdas dēlis (3! paraugi), bet beigās izrādās, ka viņu “līgumà”(kas pēc tāda nemaz neizskatās), ir ielikta cita bilde ar daudz lētāku dēļa veidu. Atved, protams, arī lēto. Lieki teikt, ka ne mēs, ne arī būvnieki nespējām saprast šàda veida apčakarēšanu. Pie tam grīdas dēļus atveda savērpušos. Izcīnījām naudas atgriešanu.

Tur pat arī bijām pasūtījuši grīdlīstes, palodzes, durvis, kāpņu pakāpienus. Viss tika uztaisīts pēdējā brīdī, durvis arī kavējās. Visu laiku aizbildinoties, ka tas ir sarežģīts pasūtījums, individuāls utt. Bet ne velti tas maksā diezgan dārgi un Depo jau gluži to visu nepērkam.

Kad durvis, kuras ir jau tā kavējušās vairāk kā nedēļu, ir gatavas, vadītājs piedāvā, ka 1 meistars montēs. Apmēram 4 dienās 8 durvis. Pēc garām diskusijām izcīnijām to, ka brauks 4 meistari, nevis viens. Kā gan tās mūsu “super sarežģītās” durvis viens meistars vispār varētu pats salikt?!

Lieki teikt, ka tas, ka mums bija jāmeklē jauns grīdas ražotājs un jāgaida uz durvīm, ievilka mājas remondarbus.

Komunikācija neprofesionāla. Grib būt ļoti draudzīgi, bet tas nenoved ne pie kāda rezultāta. Tukša runāšana un speciāla vilcināšanās, jo zin, ka nespēs uztaisīt laikā un laiks tiek skaitīts no dienas, kad līgumu paraksta. Tā kā uzņēmums pats neražo, ir kā tādi pakalpiņi ražošanas uzņēmumam, kuram ir citi darbi rindā.

Tāpat arī diezgan liela nekompetence furnitūras jautājumos. Piedāvā 1-2 variantus, jo tādus ir taisījuši, nekur citur apkàrt nemaz neskatās.

Durvis un palodzes uztaisīja smukas, bet tāpat ar nelielām neprecizitātēm un detaļām, kuras netika izskaidrotas. Grīdlīstes savukārt tik izliekušās, ka meistariem bija ko noņemties tās pielīmējot pie sienas.

Bildes, protams, viņiem skaistas, un uz to arī mēs uzķērāmies, bet pats produkts nav tās cenas vērts.

Kad pēcāk citiem teicām, ka mums daudz ko taisa Koka Centrs un stāstījām savu pieredzi, dzirdējām līdzīgas vilšanās stāstus.

I

U UK celtniecība 17.03.2021

Sūdzības sastavā redzams, ka KOKA CENTRS atgriež naudu, tātad viennozīmīgi atbildīgs uzņēmums. Parasti neviens naudu neatgriež. Kavēts tiek normālos termiņos. Ja sūdzības cēlājiem būtu pieredze vairākos būvobjektos 100% šādas sūdzības šeit nebūtu.