www.sudzibas.lv KOK SIA Slikta produkcija

KOK SIA - Slikta produkcija

Pagājušā gada decembrī konstatēju, ka kok majonēze, kas ir 1 kg Spainītī ir ļoti šķidra. Biju vīlusies un kādu laiku nepirku. Šodien 28.01.2020. Vēlreiz nopirku cerībā, ka viss būs kārtībā, jo pārsvarā pirku tikai šo majonēzi. Bet atkal esmu vīlusies. Tā ir tik šķidra. Esmu pavāre un zinu kādai majonēzes konsistencei ir jābūt.

In

Tu Turkey901 28.01.2020

Ja uzņēmums ilgstoši piedāvā šādas konsistences majonēzi, tad tā tas būs paredzēts un tā, pilnīgi noteikti, nebūs nejauša sakritība.
Tur jau tā lieta, ka esat pavāre bez zinātņu grāda ķīmijā vai pārtikas tehnoloģijā, un nezināt, ko tehnoloģijas un laboratorijas mūsdienās sēj!

In info_lv 29.01.2020

Tur jau tā lieta,ka ILGSTOŠI kā Jūs minat, uzņēmumam nebija šī majonēze tik šķidra.

BondsBonds 28.01.2020

Nepatīk, pērc kāda patīk.

BondsBonds 28.01.2020

Psrs neeksistē, majonēzes deficīta nav, klāsts ir plašs. Pati vari uztaisīt ja vajag.

Ma Maijpuķīte89 29.01.2020

Ja esat pavāre, kāda problēma uztaisīt pašai? Varēsiet regulēt konsistenci kāda pašai iet pie sirds.

Ma Maijpuķīte89 29.01.2020

Atbilde domāta sūdzības autorei.

In info_lv 29.01.2020

Tā arī darīšu. Bet šis raksts nav kā sūdzība, bet vilšanās par produkciju. Kā arī citu zināšanai.

Cr critical thinker 29.01.2020

brīnums, ka vēl nav piemetināts, ka esat pavāre grūtniece

In info_lv 29.01.2020

Izskatās , ka esi no tiem cilvēku tipiem kam patīk tēlot gudro . Taču, tā nemaz nav, ja kaut ko tādu vari uzrakstīt.

Me Mego izmeklētājs 29.01.2020

Ja esat pavāre tad zinat kas ir majonēze ,kok 1 kg spainiti par 99 centiem noteikti nav majonēze

Ve Velīna 05.03.2020

KOK majonēze ir šķidrāka par kefīru, pirku iepriekš, jo tai bija laba sinepju piegarša, diemžēl dēļ fenomenālā ūdens daudzuma tajā vairāk nekad neņemšu. 1 reizi es saprotu; tā var būt kļūda ražošanas procesā, bet 5 reizes ir atklāta ņirgāšanās par pircēju. ardievu.