www.sudzibas.lv Koins Blēži un krāpnieki

Koins - Blēži un krāpnieki

Piesargieties no tādas SIA "Koins". Blēži un krāpnieki, strādāt neprot. Pazuda neizpildījuši sarunātos darbus, nozaga materiālus. Direktors /izdzēsts/ skaisti māk runāt, panāk uzticību. Viss tas ir viens blefs. Darbu vadītājs /izdzēsts/. Pilnīgi diletanti, vienīgais ko māk-uztaisīt tāmi. Turieties pa gabalu no tādiem!!!

K Kaspars 10.05.2008

/izdzēsts/ Krāpnieki pilnīgā mērā, zog materiālus no saimniekiem, strādniekiem nemaksā, nodokļus nemaksā, firma pastāv tikai uz nabaga strādniekiem, kurus visu laiku apčakarē, naudu sola, bet nemaksā, CIlVĒKI MĪĻIE SARGIETIES NO TĀDAS FIRMAS ''KOINS'' JA JUMS KO CELS VAI BŪVĒS, APČAKARĒS JŪS LĪDZ PĒDĒJAM. Kas atiecās uz strādniekiem, es jums silti iesaku nestrādāt tādā firmā, paliksiet bez naudas, pat nenojauzdami to.

K Klients2 22.07.2008

Pilnīga un absolūta TAISNĪBA! Darbus darīt pilnīgi nemāk un tas /izdzēsts/ tiešām tikai runā. Nevieni izmēri naetbilst, stūri šķibi greizi, materiālus zog. Ja kādreiz trāpās, dzeniet prom ar sū... mietu, bet klāt savam dzīvoklim vai mājai nelaižat.

T Teresa 20.08.2008

Jā, skatos, pa gadiem nekas nav mainījies. Arī manā mājā iekšdarbi paveikti zem katras kritikas - viss šķībs, greizs, nedamērīts. Materiālu iztrūkums arī apstiprināms. Otru reizi ar šādiem gan nesaistītos.

. . 24.08.2011

Diemžēl jāpapildina šie komentāri. Liela izgāšanās, uzmešana komercprojektā no /izdzēsts/ puses. Neuzķerieties ne uz vienu viņa vārdu. Saldi salti meli katrs viņa solījums. NEPINIETIES AR VIŅU, paliksiet par muļķiem.

S sika 16.02.2012

Šobrīd /izdzēsts/ pārvalda sia A Versus firmu, bet mainijies ir nekas vairāk par nosaukumu, darbi tie paši un saldās runas. Esiet uzmanīgi.

D drakula 26.08.2012

Nu vispār es arī piekrītu visiem šiem komentāriem. Mēs arī uzticējāmies, bet /izdzēsts/ mūs pievīla.Un tieši tāpat kā jau rakstīts, beigās nepabeidzot darbus līdz galam aizlaidās, un vēl naudu lūdzās un raudāja, kad nav par ko benzīnu ieliet, bet kad piedāvājām lai atbrauc un nodod objektu, kā darba vadītājam vajadzētu darīt, viņš izvairās un neceļ telefonu, kā arī apvaino ar dažādiem vārdiem. LAi viņam veicas, biznesā, bet gan jau dzīve noliks visu pa vietām, un tas tā ilgi neturpināsies, jo tomēr LAtvija ir maza. Visiem ieteiktu uzmanīties un pirms vienojaties padomājiet par sekām. Liels FUI firmai A-Versus un it īpaši /izdzēsts/.