www.sudzibas.lv Koblenz Drošība Slikts serviss, servisa nenodrošonāšana

Koblenz Drošība - Slikts serviss, servisa nenodrošonāšana

Izmantoju viņu pakalpojumu 3 gadus, līdz nāca jauns, interesantāks, izdevīgāks, plašāka pakalpojuma klāsta piedāvājums.
Jaunā kompānija pārslēdza iekārtas uz savām. Izrādās, ka Koblenz "nodrošinātais" ugunsdrošības serviss nedarbojas, jo sistēma ir piesēgta šķērsām. Koblenz uz manu jautājumu atbildēja - Jūs esat izmantojis pakalpojumu, bet vajadzēja izmantot arī ugunsdrošības apkalpošanas servisa pakalpojumu. Kā normāls cilvēks kaut ko tādu var iedomāties? Ir taču normāli - ja es pasūtu ugunsdrošības nodrošināšanu, tad to arī izmantoju, vai ne? Šobrīd Koblenz atbild, ka viņi neko nezin, es nesmu prasījis, lai nodrošina arī ugunsrošības servisu. Turklāt viņi vēl paziņo, ka saskaņā ar kaut kādu tur 4.8. punktu, man reizi pusgadā ir jāpārbauda drošības iekārtu darbība. Labi, to, ka jāmaina akumulators, to viņi paši zvanīja un brīdināja, bet kā es varu pārbaudīt ugunsdrošības sensora darbību? Liekot klāt sērkociņu, vai kā?

Savukārt, atkāpšanās naudu 1 mēneša apmērā to nu Koblenz gan nekaunas pieprasīt.

Katrā gadījumā, vilšanās ar šo kompāniju ir pamatīga. Nevienam neiesaku.

V

E Eduards Rutkovskis 16.11.2017
Slikts serviss

Apbrīoju kā vienā vietā ir savāķušies tik daudz nekompetentu '' specialistu '' Sākot no montieriem, ''operatīvajēm'' darbiniekiem beidzot ar vidējā līmeņa administrātoriem. ?