www.sudzibas.lv Koblenz Drošība Patiesība par kompāniju!

Koblenz Company - Patiesība par kompāniju!

Sveicināti, kolēģi!
Sen jau gribēju pastāstīt par šo kompāniju. It kā laba kompānija. Strādā pēc likuma. Visus nodokļus maksā. Algu maksā laicīgi.
Man bija iespēja strādāt gan operatīvajā, gan fiziskajā apsardzē. Par fizisko apsardzi runājot-viss kārtībā, sistēma strādā un attīstās. Drošība augstā līmenī. Tikai ir viens bet. Tu būsi kā armijā. Tev nebūs iet uz tualeti, vai paēst mierīgi. Vai pēc grūtas diennakts laikā nenomainīs. Koblenz vadībai neinteresēs Tavs brīvais laiks-viņiem interesē klients. Darbinieks ir pēdējā vietā.
Operatīvajā apsardzē ir tas pats. Nemainīšana laikā. Vienmēr būs papildus pienākumi. Nav dislokācijas vietas kur varēsi atpūsties. 24h pavadīsi mašīnā.(Atkarīgs kurā ekipāžā Tevi ieliks.) Neiesaku 15. ekipāžu.

R

Maldina

Sola zelta bedres bet beigās , ja vienmēr reiķinu lieli solījumu nesakrīt realitātei .

S Sudzibas.lv Admin 05.11.2023